Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlédnutí za letní a podzimní volejbalovou sezónou

21. 10. 2007
 

Ohlédnutí za letní a podzimní volejbalovou sezónou

a

Soustředění : 20. - 25. 8. 2007

2. letního soustředění, konaného v Havlovicích, se v letošním roce zúčastnilo 13 děvčat ze Rtyně a 7 z Červeného Kostelce. Celá dvacítka hráček se pilně připravovala na opravdu náročnou podzimní sezónu. Kromě hry děvčata také cvičila aerobic, hrála minigolf, ruské kuželky, tenis, ringo, jezdila na kolečkových bruslích a vyzkoušela si řadu dalších sportovních činností. O výkonnostní růst družstva se celý týden starali manželé Vajsarovi, Eva Hrabová a Lucie Hepnarová. Soustředění bylo zakončeno turnajem v Broumově, který měl prověřit formu družstva. Hezké 2. místo bylo opravdu povzbudivé.


Okresní přebor starších žákyň 

Rtyně – Náchod 2:0

Rtyně – Jaroměř 0:2

Rtyně – Broumov 2:0

Po třech odehraných zápasech zaujímáme 2. místo za Jaroměří. Za sebou máme družstva Broumova, Červeného Kostelce a Náchoda.

a

Krajský přebor v minivolejbale žákyň

Tabulka skupiny C:

1. Náchod A

2. Rtyně v Podkrkonoší A

3. Náchod B

4. Červený Kostelec

5. Rtyně v Podkrkonoší B

6. Náchod C

Druhé místo ve skupině nás řadí mezi nejlepší šestici teamů v kraji. V jarní části se utkáme s družstvy Třebechovic, Malšovic, Kvasin, Týniště a Náchoda.

a

Turnaj – „O pohár Jestřebích hor“ Orlovna – 13. 10. 2007

II. ročníku námi pořadaného turnaje se opět zúčastnilo 11 teamů z celého kraje.Ozdobou byla družstva z  Rychnova nad Kněžnou, Trutnova, Slávie Hradec Králové a další. Našim děvčatům se podařilo po loňském vítězství v kategorii mladší prosadit i mezi staršími žákyněmi.

Hezkým 3. místem zakončily úspěšnou podzimní sezónu.

Poděkování patří také sponzorům : paní Litkové, manželům Vlčkovým, paní Valkové, rodině Frýbových, p. Škodovi, paní Ansorgové, manželům Vítovým a Borůvkovým z Červeného Kostelce a rodině Podstavcových z Hronova.

Rovněž děkujeme panu M. Romančákovi za 3 míče na plážový volejbal.


L. Machová, K. a Z. Vajsarovi, M. Hrušovská a E. Hrabová tvoří také základ teamu, který hraje krajskou soutěž mladších žákyň pod hlavičkou Červeného Kostelce. Po třech turnajích jsou třetí. U nás nemáme potřebné zázemí pro tyto soutěže, a proto většinu utkání, okresních i krajských, odehráváme na červenokosteleckých kurtech.


Za oddíl odbíjené Dana Vajsarová a Eva Hrabová