Jdi na obsah Jdi na menu
 


......O POHÁR JESTŘEBÍCH HOR 2009...... starší žákyně

12. 4. 2009

11. 4. -  12. 4. 2009  -  4. ročník    

hala v Červeném Kostelci

 

Systém: na 2 vítězné sety

  1. 2 skupiny 5 a 5 – systémem každý s každým

  2. semifinále křížem 1 - 2 a 3 – 4 a potom o umístění

  3. družstva z 5 míst hrají o 9. - 10. místo

Vyhodnocení nejlepší útočnice a nahrávačky.

 

Spaní na internátu v ČK na postelích. Snídaně a oběd v sobotu zajištěn tamtéž,

sobotní večeře a oběd v neděli byl v restauraci v Divadle.

Ceny za noc.............140,- Kč

za snídani …....35,- Kč

za oběd …........50,- Kč

za večeři …......50,- Kč

 

Po celou dobu turnaje byl otevřen bufet, ve kterém bylo k dispozici: kuře, hranolky, pizza, párky, párek v rohlíku, guláš, utopenci, ...sladkostí i pití dostatek.

V sobotu jsme též pořádali pro trenéry raut v bufetu v hale. 

 

Starší žákyně


 

SKUPINA A


 

  1. MKS MOS Pruszków

  2. TJ Červený Kostelec

  3. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou

  4. TJ Sokol Malšovice

  5. TJ Slavia Hradec Králové B


 


 

SKUPINA B


 

  1. TJ Spartak Vrchlabí

  2. TJ Slavia Hradec Králové A

  3. TJ Sokol Třebeš

  4. TJ Slovan Moravská Třebová

a

Skupina A   1 2 3 4 5 sety body pořadí

MKS MOS Pruszków

1

 

1:2

1:2

2:0

2:0

6:4

4

3

TJ Červený Kostelec

2

2:1

 

0:2

2:0

2:0

6:3

6

2

VKM Réma Rychnov nad Kněžnou

3

2:1

2:0

 

2:0

2:0

8:1

8

1

TJ Sokol Malšovice

4

0:2

0:2

0:2

 

0:2

0:8

0

5

TJ Slavia Hradec Králové B

5

0:2

0:2

0:2

2:0

 

2:6

2

4

 

Za naše barvy nastoupili: Borůvková Péťa, Brátová Jana, Jirásková Martina, Macková Lucka, Machová Lucka, Podstavcová Aneta, Rýznarová Nina, Vajsarová Kamila, Vajsarová Zuzana, Vítová Kristýna a Vítová Míša

 

Skupina B  

1

2

3

4

sety

body

pořadí

TJ Spartak Vrchlabí

1

 

0:2

0:2

0:2

0:6

0

4

TJ Slavia Hradec Králové A

2

2:0

 

2:0

2:0

6:0

6

1

TJ Sokol Třebeš

3

2:0

0:2

 

1:2

3:4

2

3

TJ Slovan Moravská Třebová

4

2:0

0:2

2:1

 

4:3

4

2

 

V sobotu holky moc bojovaly a postoupily do finále

do bojů o 1. - 4. místo. 

 

 

neděle 11. 4. 2009

kurt I.

A3 – B3         Pruzsków – Třebeš 2:0 (50:18)

- zápas o postup do finálové čtyřky    (Moravská Třebová – se finále neúčastní)


 

A2 - B1         Červený Kostelec - Slavia HK A 0:2 (50:35)

A1 - A3         Réma – Pruzsków 0:2 (37:50)

A4 - B3         Slavia HK B – Třebeš 0:2 (28:50)

kurt II.

A4 - B4          Slavia HK B – Vrchlabí 2:0 (50:18)

A5 - B3          Malšovice – Třebeš 0:2 (40:50)

B4 - A5          Vrchlabí – Malšovice 0:2 (18:25)


 

boj o 3. - 4. místo          Červený Kostelec – VKM Réma 0:2 (40:50)

 

boj o 1. - 2. místo           Pruzsków - Slavia HK A 1:2 (58:60)

a

a

 

Celkové pořadí:

  1. TJ Slavia Hradec Králové A

     

  2. MKS MOS Pruszków
  3. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou
  4. TJ Červený Kostelec
  5. TJ Sokol Třebeš
  6. TJ Slavia Hradec Králové B
  7. TJ Sokol Malšovice
  8. TJ Spartak Vrchlabí
  9. TJ Slovan Moravská Třebová

a

a

 

Ještě nejlepší hráčky:

a

blokařka            Agnieszka Lorenc                MKS MOS Pruszków     

smečařka           Nikola Gruntová                  TJ Slavia Hradec Králové A     

nahrávačka        Alexandra Rózanka             MKS MOS Pruszków     

polařka              Aneta Podstavcová             TJ Červený Kostelec

 a

 

 

 

 

a

Fotečky jsou:       http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1901597               

a

 

a

!!Holky gratulujeme!!