Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní kola MINI

17. 5. 2009

Finálová skupina A o 1. - 6. místo

17. 5. na Slavii v Hradci Králové

v této skupině úspěšně hrála tyto děvčata:

Elča Hrabová, Zuzka Vajsarová, Míša Vítová, Kája Vymětalíková

a

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

sety

body

pořadí

1.

Slavia HK A

 

2:1

1:2

1:2

0:2

0:2

4:9

6

5.

2.

Slavia HK B

1:2

 

0:2

0:2

0:2

0:2

1:10

5

6.

3.

Sokol Malšovice

2:1

2:0

 

2:0

0:2

1:2

7:5

8

3.

4.

Sokol Týniště

2:1

2:0

0:2

 

0:2

0:2

4:7

7

4.

5.

Baník Rtyně

2:0

2:0

2:0

2:0

 

2:0

10:0

10

1.

6.

Pecka

2:0

2:0

2:1

2:0

0:2

 

8:3

9

2.

a

a

Finálová skupina B o 7. - 12. místo

17. 5. na Slavii v Hradci Králové

v této skupině úspěšně hrála tyto děvčata:

Pavla Brátová, Nikča Frýbová, Marťa Hrabová, Zuzka Machová, Jamie Segars, Páťa Špeldová

a

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

sety

body

pořadí

1.

Slavia HK C

 

0:2

0:2

2:0

0:2

0:2

2:8

6

5.

2.

Třebechovice A

2:0

 

1:2

2:0

0:2

2:1

7:5

8

3.

3.

Rychnov A

2:0

2:1

 

2:0

1:2

0:2

7:5

8

4.

4.

Jaro 2008/09

0:2

0:2

0:2

 

0:2

0:2

0:10

5

6.

5.

Rtyně B

2:0

2:0

2:1

2:0

 

0:2

8:3

9

2.

6.

Náchod B

2:0

1:2

2:0

2:0

2:0

 

9:2

9

1.

Fotky skupiny A + B z 1. kola:     http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1943965 

aa

a

Finálová skupina C o 13.- 18. místo

17.5. Třebechovice

Děčata z přípravky, Verča Škodová, Kačka Brožová, Žofka Šolcová, Nikča Kořínková, podala úžasný výkon a vyhrála na celé čáře!!! Pan Škoda koučoval opravdu znamenitě. Díky

a

 

 

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

sety

body

pořadí

1.

Sokol Týniště

 

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

0:10

5

6.

2.

TJ Červený Kostelec

2:0

 

2:0

2:1

2:0

2:0

10:1

10

1.

3.

Třebechovice B

2:0

0:2

 

0:2

2:0

2:0

6:4

8

3.

4.

 Třebechovice C

2:0

1:2

2:0

 

2:0

2:0

9:2

9

2.

5.

Rubena Náchod

2:0

0:2

0:2

0:2

 

0:2

2:8

6

5.

6.

 Studenec

2:0

0:2

0:2

0:2

2:0

 

4:6

7

4.

a

a

a

2.  a 3. kolo Skupina A 

Malšovice HK 31. 5. 2009,

pro nepřízeň počasí hráno v hale na Slávii.

 

7. 6. 2009 hráno doma v Červeném Kostelci

a

Výsledkové tabulky:

 

Finál.sk. A

1. kolo

2. kolo

3. kolo

body

body

body

celkem

pořadí

1.

Slavia A

4:9

246:273

4:8

215:244

7:5

250:231

6

7

8

21

4.

2.

Slavia B

1:10

189:266

3:8

195:252

1:10

200:265

5

6

5

16

6.

3.

Sokol Malšovice

7:5

262:223

4:6

209:208

9:3

263:218

8

7

9

24

3.

4.

Sokol Týniště

4:7

210:247

4:8

208:256

2:8

152:248

7

5

5

17

5.

5.

Rtyně A

10:0

252:176

10:0

250:137

10:1

264:188

10

10

10

30

1.

6.

Pecka

8:3

252:227

8:3

240:220

5:7

237:224

9

9

7

25

2.

a

Fotky skupiny A z 2. kola:     http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1972824 a

Fotky skupiny A + B z 3. kola:     http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1954861 a

 a

Skupina B

31. 5. 2009 hráno venku v Rychnově n Kněžnou

7. 6. 2009 hráno doma v Červeném Kostelci

a

a

 

Finál.sk. B

1. kolo

2. kolo

3. kolo

body

body

body

celkem

pořadí

1.

Slavia C

2:8

185:241

2:10

225:269

10:3

276:250

6

5

10

21

11.

2.

Třebechovice A

7:5

266:233

10:2

272:190

8:6

271:260

8

10

8

26

7.

3.

Réma A

7:5

261:236

9:2

261:217

7:6

268:231

8

9

7

24

9.

4.

Réma B

0:10

186:251

2:9

200:257

2:10

221:263

5

6

5

16

12.

5.

Rtyně B

8:3

254:240

5:7

241:264

2:9

198:259

9

7

6

22

10.

6.

Náchod B

9:2

251:202

6:4

209:211

9:4

265:236

9

8

9

26

8.

Fotky skupiny B z 2. kola:     http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1943976 

a

Skupina C 

31. 5. 2009 hráno v hale na Rubeně v Náchodě

Fotky skupiny C z 2. kola:     http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1954910

 

a

7. 6. 2009 hráno v Týništi

a

 

Finál. sk. C

1. kolo

2. kolo

3. kolo

body

body

body

celkem

pořadí

1.

Sk Týniště

0:10

133:251

1:9

186:243

3:9

191:213

5

5

6

16

18.

2.

Červený Kostelec

10:1

257:140

9:1

247:178

10:0

250:98

10

9

10

29

13.

3.

Třebechovice B

6:4

225:178

9:1

247:187

8:3

232:155

8

9

9

26

14.

4.

Třebechovice C

9:2

244:169

5:5

211:213

0:10

0:250

9

7

5

21

16.

5.

Náchod A

2:8

160:248

2:8

185:242

4:6

201:184

6

5

7

18

17.

6.

Studenec

4:6

197:230

4:6

210:226

7:5

219:193

7

6

8

21

15.