KP st. žákyň 3. a 4. kolo
3. kolo proběhlo 23. 11. v hale na Hamrech v Náchodě
Naše holky bojovaly seč mohly a díky dobré taktice trenérů zůstávají ve skupině A.
KP_STžky sk.A 08/09 |
TJ Jiskra Jaroměř | SK Rubena Náchod | TJ ČERV.KOSTELEC | TJ Loko TRUTNOV | TJ Sokol Třebeš | Body | Pořadí | |||||||||||||||||||
3.kolo,NÁCHOD | ||||||||||||||||||||||||||
body 7 |
TJ Jiskra Jaroměř |
0 | : | 2 | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 7 | 2 | |||||||||||
45 | : | 52 | 50 | : | 22 | 50 | : | 31 | 50 | : | 27 | |||||||||||||||
8 |
SK Rubena Náchod |
2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 8 | 1 | |||||||||||
52 | : | 45 | 50 | : | 26 | 50 | : | 33 | 50 | : | 40 | |||||||||||||||
5 |
TJ ČERV. KOSTELEC |
0 | : | 2 | 0 | : | 2 | 0 | : | 2 | 2 | : | 1 | 5 | 4 | |||||||||||
22 | : | 50 | 26 | : | 50 | 33 | : | 50 | 65 | : | 49 | |||||||||||||||
6 |
TJ Loko TRUTNOV |
0 | : | 2 | 0 | : | 2 | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 6 | 3 | |||||||||||
31 | : | 50 | 33 | : | 50 | 50 | : | 33 | 50 | : | 43 | |||||||||||||||
4 |
TJ Sokol Třebeš |
0 | : | 2 | 0 | : | 2 | 1 | : | 2 | 0 | : | 2 | 4 | 5 | |||||||||||
27 | : | 50 | 40 | : | 50 | 49 | : | 65 | 43 | : | 50 |
a
Sestup do finále B pro 4. kolo KP: Třebeš
Postup do finále A pro 4. koloKP: Malšovice
foto zde: http://fotoalba.centrum.cz/volejbal-zakyne
a
a
a
4. kolo proběhlo doma 7. 12. v hale v Červeném Kostelci
a
Děvčatům se dařilo, a tak i nadále zůstávají ve finálové skupině A.
Sestup do finále B pro 5. kolo KP: Malšovice
Postup do finále A pro 5. kolo KP: Třebeš
a
a
1. 2. 3. 4. 5. skóre body
1. |
TJ Sokol Malšovice |
0 | : | 2 | 0 | : | 2 | 0 | : | 2 | 0 | : | 2 | 0 | : | 8 | 4 | ||||||
30 | : | 50 | 33 | : | 50 | 38 | : | 50 | 17 | : | 50 | 118 | : | 200 | |||||||||
2. | TJ Červený Kostelec | 2 | : | 0 | 0 | : | 2 | 2 | : | 0 | 0 | : | 2 | 4 | : | 4 | 6 | ||||||
50 | : | 30 | 33 | : | 50 | 50 | : | 45 | 29 | : | 50 | 162 | : | 175 | |||||||||
3. | SK Rubena Náchod | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 1 | : | 2 | 0 | : | 2 | 5 | : | 4 | 6 | ||||||
50 | : | 33 | 50 | : | 33 | 64 | : | 57 | 45 | : | 50 | 209 | : | 173 | |||||||||
4. | TJ Loko TRUTNOV | 2 | : | 0 | 0 | : | 2 | 2 | : | 1 | 0 | : | 2 | 4 | : | 5 | 6 | ||||||
50 | : | 38 | 45 | : | 50 | 57 | : | 64 | 29 | : | 50 | 181 | : | 202 | |||||||||
5. | TJ Jiskra Jaroměř | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 2 | : | 0 | 8 | : | 0 | 8 | ||||||
50 | : | 17 | 50 | : | 29 | 50 | : | 45 | 50 | : | 29 | 200 | : | 120 |
a
nezapomeňte na fotky: http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1767535
a
Celkové pořadí
pořadí |
družstva |
1.kolo |
2.kolo |
3.kolo |
4.kolo |
celkem |
1. |
Jiskra Jaroměř |
10 |
10 |
9 |
10 |
39 |
2. |
Rubena Náchod |
9 |
9 |
10 |
9 |
37 |
3. |
Loko Trutnov |
8 |
8 |
8 |
7 |
31 |
4. |
TJ Červ. Kostelec |
7 |
7 |
7 |
8 |
29 |
5. |
Sokol Třebeš |
6 |
5 |
6 |
5 |
22 |
6. |
Sokol Malšovice |
3 |
4 |
5 |
6 |
18 |
7. |
Sokol Třebechovice |
5 |
6 |
2 |
3 |
16 |
8. |
Slavia H. Králové |
1 |
2 |
4 |
4 |
11 |
9. |
SK Sokol Týniště n. O |
2 |
1 |
3 |
2 |
8 |
10. |
TJ Dvůr Králové |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |