Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor MINI (čtyřky)

14. 9. 2008

 

V naší skupině se utkáme s družstvy Pecky, Studence, Náchodem A a Náchodem B

První dvě postupují na jaře do finále o 1. - 6. místo

                                          další dvě o 7. - 12. místo

                        a zbylá dvě družstva o 13. - 18. místo

a

 

14. 9. na Pecce

a

V neděli nám počasí moc nepřálo, sluníčku se ven do té zimy nechtělo, ale děvčata bojovala statečně

Rtyně A: Vymětalíková Karolína, Vítová Michaela, Vajsarová Zuzana a Hrabová Eliška

Rtyně B: Špeldová Patricie, Martínková Michaela, Machová Zuzana, Hrabová Martina a Frýbová Nikola

a

 

 

Rtyně A

Rtyně B

Náchod A

Náchod B

Studenec

Pecka

 Body

Rtyně A

 

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

 10

Rtyně B

0:2

 

2:0

1:2

2:0

0:2

 7

Náchod A

0:2

0:2

 

0:2

0:2

0:2

 5

Náchod B

0:2

2:1

2:0

 

2:0

0:2

 8

Studenec

0:2

0:2

2:0

0:2

 

0:2

6

Pecka

0:2

2:0

2:0

2:0

2:0

 

9

Družstvo Rtyně A má zatím 10 bodů, Rtyně B 7 bodů. 

Fotografie na: http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1650170

 

a

a

aaaa

21. 9. v Červeném Kostelci

a

Počasí bylo malinko příznivější, sem tam vysvitlo i slunčko na naše výsledky.

Rtyně A: Vymětalíková Karolína, Vítová Michaela, Vajsarová Zuzana, Hrabová Eliška

Rtyně B: Špeldová Patricie a Ondřej, Martínková Michaela, Machová Zuzana, Frýbová Nikola a Brátová Pavlína

a

 

Rtyně A

Rtyně B

Náchod A

Náchod B

Studenec

Pecka

Body

Rtyně A

 

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

10

Rtyně B

0:2

 

2:1

2:0

2:1

0:2

8

Náchod A

0:2

1:2

 

2:0

2:0

0:2

7

Náchod B

0:2

0:2

0:2

 

2:1

0:2

6

Studenec

0:2

1:2

0:2

1:2

 

0:2

5

Pecka

0:2

2:0

2:0

2:0

2:0

 

9

Rtyně A již má celkem (10 + 1020 bodů, Rtyně B (7 + 8) 15 bodů.

Fotografie na: http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1650179 

a

 

a

 

 

28. 9. v Náchodě

a

Počasí vyšlo, hráčky se snažily a tak to dopadlo dobře.

Rtyně A: Vymětalíková Karolína, Martínková Michaela, Hrabová Eliška a v každém zápase jedna hráčka z družstva Rtyně B

Rtyně B: Špeldová Patricie, Machová Zuzana, Frýbová Nikola a Karolína, Brátová Pavlína a Hrabová Martina

a

 

Rtyně A

Rtyně B

Náchod A

Náchod B

Studenec

Pecka

Body

Rtyně A

 

2:0

2:0

2:0

2:0

0:2

9

Rtyně B

0:2

 

2:0

2:0

2:0

0:2

8

Náchod A

0:2

0:2

 

2:0

2:0

0:2

7

Náchod B

0:2

0:2

0:2

 

2:0

0:2

6

Studenec

0:2

0:2

0:2

0:2

 

0:2

5

Pecka

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

 

10

a

a

Celkové pořadí po podzimní části:

a

Postup do finále A:  Rtyně A 29 bodů a Pecka 28 bodů

        do finále B:  Rtyně B 23 bodů a Náchod B 20 bodů

       do finále C:  Náchod A 19 bodů a Studenec 17 bodů

a

a

Gratulujeme!