Jdi na obsah Jdi na menu
 


.....O POHÁR JESTŘEBÍCH HOR 2009..... mladší žákyně

12. 4. 2009

11. 4. 2009 - 4. ROČNÍK

 

začátek 8,30 hod - ukončení v 17 hodin

Do Rtyně dorazilo 9 družstev, která byla rozlosována do dvou skupin.

Hrálo se na dvou kurtech na 2 sety do 20 bodů.

Za vítězství družstvo obdrželo 2 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů.

a

 

SKUPINA A

  1. TJ Slavia Hradec Králové B
  2. TJ Spartak Polička A
  3. TJ Svitavy
  4. TJ Baník Rtyně

a

Za družstvo Rtyně bojovala tato děvčata: Borůvková Péťa, Frýbová Nikola, Hrabová Eliška, Machová Zuzana, Segars Jamie, Vítová Míša, Vymětalíková Kája 

a

SKUPINA B

  1. TJ Slavia Hradec Králové A
  2. TJ Spartak Polička B
  3. TJ Slovan Moravská Třebová
  4. TJ Sokol Jilemnice
  5. TJ Červený Kostelec 

a

Za družstvo Kostelce bojovala tato děvčata z přípravky: Brátová Pavla, Fišerová Pavlína, Henclová Klárka, Hrabová Martina, Libnarová Denča, Škodová Verča, Špeldová Páťa, Šolcová Žofka, Vilímková Lucka

a

SKUPINA A  

1

2

3

4

sety

body

pořadí

TJ Slavia Hradec Králové B

1

 

0:2

0:2

0:2

0:6

0

4

TJ Spartak Polička A

2

2:0

 

1:1

1:1

3:3

3

3

TJ Svitavy

3

2:0

2:0

 

0:2

4:2

4

2

TJ Baník Rtyně

4

2:0

1:1

2:0

 

5:1

5

1

 

a

SKUPINA B

 

1

2

3

4

5

sety

body

pořadí

TJ Slavia Hradec Králové A

1

 

0:2

0:2

1:1

2:0

3:4

3

4

TJ Spartak Polička B

2

2:0

 

0:2

1:1

2:0

5:3

5

2

TJ Slovan Moravská Třebová

3

2:0

2:0

 

2:0

2:0

8:0

8

1

TJ Sokol Jilemnice

4

1:1

1:1

0:2

 

2:0

4:4

4

3

TJ Červený Kostelec

5

0:2

0:2

0:2

0:2

 

0:8

0

5

 

a


 

A2 - B1                  TJ Svitavy - TJ Slovan Moravská Třebová 1 : 1 (10:20, 20:18)

o 7. - 8. místo        TJ Slavia HK B - TJ Slavia H. Králové A 2 : 0 (20:7, 20:11)

o 3. - 4. místo        TJ Spartak Polička B - TJ Svitavy 0 : 2 (14:20, 16:20)

 

A1 – B2                 TJ Baník Rtyně - TJ Spartak Polička B

                              2 : 0 (20:16, 20:14)

o 5. - 6. místo        TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Jilemnice 2 : 0 (20:9, 20:10)

o 1. - 2. místo        TJ Baník Rtyně - TJ Slovan Moravská Třebová

                              1 : 1 (19:20, 20:16)

a

a

 

Konečné výsledky:

a

  1. TJ Baník Rtyně
  2. TJ Slovan Moravská Třebová
  3. TJ Svitavy
  4. TJ Spartak Polička B
  5. TJ Spartak Polička A
  6. TJ Sokol Jilemnice
  7. TJ Slavia Hradec Králové B
  8. TJ Slavia Hradec Králové A
  9. TJ Červený Kostelec 

a

Byl to boj až do posledních minut, ale holkám se to nakonec povedlo.

 

!! Všem moc gratulujeme !!

aa

a

Ještě nejlepší hráčky:

a

blokařka          Míša Vítová                   TJ Baník Rtyně

smečařka         Daniela Mašková           TJ Moravská Třebová

nahrávačka      Dorotka Kohoutová      TJ Slavia Hradec Králové

 

 


 

aa

 

 

Tady jsou nějaké fotky: http://fotoalba.centrum.cz/alba/11172683/1894213 

 

a