Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní turnaj v Kvasinách - neděle

25. 4. 2010

 

MINI žákyně

ČERVENÝ KOSTELEC - Brožová Kateřina, Frýbová Nikola, Kořínková Nikola, Škodová Veronika

RTYNĚ - Brátová Pavlína, Hrabová Martina, Kuldová Adéla, Martínková Lucka, Wietková Nikča

 

 

SKUPINA A

1.

2.

3.

4.

body

sety

pořadí

1.

Červený Kostelec

 

2:0

42:38

2:0

40:10

2:0

40:10

6

6:0

122:58

1.

2.

Dolní Újezd A

0:2

38:42

 

2:0

40:32

2:0

40:25

4

4:2

118:99

2.

3.

Jilemnice C

0:2

10:40

0:2

32:40

 

1:1

36:3

1

1:5

78:113

3.

4.

Rubena Náchod A

0:2

10:40

0:2

25:40

1:1

33:36

 

1

1:5

68:116

4.

 

a

SKUPINA B

           1. RÉMA RK A

                        2. JILEMNICE A

                                     3. DOLNÍ ÚJEZD B

                                                      4. RUBENA NÁCHOD B

 

 

 

SKUPINA C

1.

2.

3.

4.

body

sety

pořadí

1.

Jilemnice B

 

2:0

40:29

2:0

40:12

2:0

40:20

6

6:0

120:61

1.

2.

REMA RK B

0:2

29:40

 

2:0

40:19

0:2

33:44

2

2:4

102:103

3.

3.

Rtyně

0:2

12:40

0:2

19:40

 

0:2

30:40

0

0:6

61:120

4.

4.

Slávia HK

0:2

20:40

2:0

44:33

2:0

40:30

 

4

4:2

104:103

2.

 

a

a

FINÁLE

 

 

1.

2.

3.

body

sety

pořadí

1.

Červený Kostelec

 

1:1

36:34

2:0

40:11

3

3:1

76:45

1.

2.

REMA RK A

1:1

34:36

 

2:0

40:17

3

3:1

74:53

2.

3.

Jilemnice B

0:2

11:40

0:2

17:40

 

0

0:4

28:80

3.

a

 


Mini žákyně


1 Červený Kostelec
2 REMA RK A
3 Jilemnice B
4 Jilemnice A
5 Dolní Újezd A
6 Slávia HK
7 Dolní Újezd B
8 REMA RK B
9 Jilemnice C
10 Rubena Náchod B
11 Rubena Náchod A
12 Rtyně

a

a

PŘEHAZKA STARŠÍ (3. třída)

RTYNĚ - Bartáková Tereza, Náglová Matina, Neumanová Anička, Šáchová Míša, Urbanová Nikola

a

 

SKUPINA C

1.

2.

3.

4.

body

sety

pořadí

1.

REMA RK B

 

1:1

18:28

0:2

22:36

0:2

9:26

1

1:5

49:50

4.

2.

Rtyně

1:1

28:18

 

1:1

22:28

1:1

21:20

3

3:3

71:6

3.

3.

Stěžery C

2:0

63:22

1:1

28:22

 

1:1

22:25

4

4:2

86:69

2.

4.

Slavia HK A

2:0

26:9

1:1

20:21

1:1

25:22

 

4

4:2

71:52

1.

 

o 7. - 9.  místo

 

 

1.

2.

3.

body

sety

pořadí

1.

Slavia HK B

 

2:0

19:10

0:2

13:15

2

2:2

32:25

8.

2.

DDM Týniště A

0:2

10:19

 

0:2

11:21

0

0:4

21:40

9.

3.

Rtyně

2:0

15:13

2:0

21:11

 

4

4:0

36:24

7.

 

 


Přehazovaná starší


1 DDM Týniště B
2 REMA RK A
3 Slávia HK A
4 Stěžery A
5 Stěžery B
6 Stěžery C
7 Rtyně
8 Slávia HK B
9 DDM Týniště A
10 REMA RK B
11 REMA RK C
12 Rubena Náchod

 a

a

 

MINI ŽÁCI

RTYNĚ -  Manych Honza, Špelda Ondra, Vlček Marek, Žďárek Martin

a

 

 

SKUPINA C

1.

2.

3.

4.

body

sety

pořadí

1.

Rtyně

 

0:2

15:40

1:1

36:33

2:0

40:7

3

3:3

91:82

2.

2.

Slavia HK A

2:0

40:15

 

2:0

40:17

2:0

40:12

6

6:0

120:44

1.

3.

VK Sport Rychnov B

1:1

35:36

0:2

17:40

 

2:0

40:7

3

3:3

92:83

3.

4.

Kometa Praha E

0:2

7:40

0:2

12:40

0:2

7:40

 

0

0:6

26:120

4.

 

o 4. -6. místo

 

 

1.

2.

3.

body

sety

pořadí

1.

Sokol Pardubice

 

2:0

40:27

2:0

40:23

4

4:0

80:50

4.

2.

Rtyně

0:2

27:40

 

0:2

24:40

0

 

0:4

51:80

6.

3.

Kometa Praha C

0:2

23:40

2:0

40:24

 

2

2:2

63:34

5.

 


 

 


Mini žáci


1 Slávia HK A
2 Kometa Praha A
3 Kometa Praha B
4 Sokol Pardubice
5 Kometa Praha C
6 Rtyně
7 Slávia HK B
8 VK Sport Rychnov B
9 Kvasiny
10 VK Sport Rychnov A
11 Kometa Praha D
12 Kometa Praha E

 

a

a

foto z Kvasin :     http://arny-tom.rajce.idnes.cz/