Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní turnaj v Kvasinách - sobota

24. 4. 2010

Poprvé na antuce po dlouhé halové sezóně.

Sobota - šestkový volejbal

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

A

 

 

SKUPINA A

1.

2.

3.

body

sety

pořadí

1.

Jilemnice

 

0:2

24:50

2:0

51:46

2

2:2

75:96

2.

2.

Červený Kostelec

2:0

50:24

 

2:0

50:23

4

4:0

100:47

1.

3.

Bílá Třemešná B

0:2

46:51

0:2

23:50

 

0

0:4

69:101

3.

SKUPINA B

           1. DDM Týniště

                        2. TJ Junior Brno

                                   3. Bílá Třemešná A

 


FINÁLE

 

 

1.

2.

3.

4.

body

sety

pořadí

1.

Červený Kostelec

 

2:0

50:24

2:0

50:37

2:0

50:32

6

6:0

150:93

1.

2.

Jilemnice

0:2

24:50

 

0:2

37:50

1:1

45:41

1

1:5

106:141

4.

3.

DDM Týniště

0:2

37:50

2.0

50:37

 

2:0

50:39

4

4:2

137:126

2.

4.

TJ Junior Brno

0:2

32:50

1:1

41:45

0:2

39:50

 

1

1:5

112:145

3.


 

 

 

 

 

 

o 5. místo    Bílá Třemešná B  -  Bílá Třemešná A        2:0   (50:34)

 
 

 


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

RTYNĚ A - Brožová Kateřina, Frýbová Karolína, Frýbová Nikola, Kořínková Nikola, Škodová Veronika, Manych Honza, Žďárek Martin

RTYNĚ B - naši nejmenší - Brátová Pavla, Kuldová Adéla, Martínková Lucka, Wietková Nikča, Špelda Ondřej, Vlček Marek

 

SKUPINA A

  1.  Slávia HK A  

              2. Réma Rychnov B  

                            3. Jilemnice

a

a

 

 

SKUPINA B

1.

2.

3.

body

sety

pořadí

1.

TJ Junior Brno

 

0:2

40:50

2:0

50:15

2

2:2

90:65

2.

2.

REMA RK A

2:0

50:40

 

2:0

50:33

4

4:0

100:73

1.

3.

Rtyně B

0:2

15:50

0:2

33:50

 

0

0:4

48:100

3.

 

 

 

 

 

SKUPINA C

1.

2.

3.

body

sety

pořadí

1.

Rtyně A

 

2:0

51:44

1:1

49:47

3

3:1

100:91

2.

2.

Rubena Náchod

0:2

44:51

 

0:2

35:50

0

0:4

79:101

3.

3.

Slávia HK B

1:1

47:49

2:0

50:35

 

2

3:1

97:84

1.

 

FINÁLE

 

o 4. - 6. místo 

 

 

 

1.

2.

3.

body

sety

pořadí

1.

REMA RK B

 

0:2

29:50

0:2

40:50

0

0:4

69:100

6.

2.

TJ Junior Brno

2:0

50:29

 

2:0

50:30

4

4:0

100:59

4.

3.

Rtyně A

2:0

50:40

0:2

30:50

 

2

2:2

80:90

5.

 

o 7. - 9. místo

 

 

1.

2.

3.

body

sety

pořadí

1.

Jilemnice

 

2:0

50:33

1:1

34:44

3

3:1

84:77

8.

2.

Rtyně B

0:2

33:50

 

0:2

28:50

0

0:4

61:100

9.

3.

Rubena Náchod

1:1

44:34

2:0

50.28

 

3

3:1

94:62

7.

 

 

 











Celkové výsledky





Starší žákyně

Mladší žákyně





1 Červený Kostelec
1 Slávia HK A
2 DDM Týniště
2 Slávia HK B
3 TJ Junior Brno
3 REMA RK A
4 Jilemnice
4 TJ Junior Brno
5 Bílá Třemešná B
5 Rtyně A
6 Bílá Třemešná A
6 REMA RK B



7 Rubena Náchod



8 Jilemnice



9

Rtyně B

a

a

foto z Kvasin :     http://arny-tom.rajce.idnes.cz/