Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský beach

25. 5. 2010

 

KRAJSKÉ KOLO BEACHVOLEJBALU ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ

S  P O Š T O V N Í  S P O Ř I T E L N O U  

D O  F I N Á L E  2 0 1 0“

a

a

Již po druhé se konala krajská soutěž v beach volejbalu v Havlovicích.

Protože se letost přihlásilo 9 dvojic, byli jsme nuceni základní kolo odehrát na dvou hřištích.

Skupina A se sehrála v Havlovicích - Červený Kostelec 3x, Jilemnice, Třebechovice

Skupina B se sehrála v Náchodě - Náchod 2x, HK 2x

Do finále postoupilo 5 teamů - 3 ze skupiny A a 2 ze skupiny B

a

a

 

Základní kolo

a

a

SKUPINA   A

skupina se hraje jen na dva sety

 

Havlovice, 25. 5. 2010

1.

2.

3.

4.

5.

sety

body

pořadí

1.

Hrabová

Macková ČK

 

1:1

35:40

1:1

27:33

2:0

42:30

1:1

39:39

5:3

143:142

6

2

2.

Hašková

Miláčková TŘ

1:1

40:35

 

0:2

29:42

2:0

42:21

1:1

39:39

4:4

150:137

6

4

3.

Podstavcová

Vajsarová ČK

1:1

33:27

2:0

42:29

 

2:0

42:18

2:0

42:32

7:1

159:106

8

1

4.

Hladíková

Morkesová JI

0:2

30:42

0:2

21:42

0:2

18:42

 

0:2

29:42

0:8

98:168

5

5

5.

Borůvková

Vymětalíková ČK 

1:1

39:39

1:1

39:39

0:2

32:42

2:0

42:29

 

4:4

152:149

6

3

a

a

SKUPINA  B

skupina se hraje jen na dva sety

 

Náchod, 25. 5. 2010

1.

2.

3.

4.

sety

body

pořadí

1.

Josková

Manychová NA

 

2:0

42:30

0:2

23:42

2:0

42:21

4:2

107:93

5

2

2.

Adamírová

Trunečková HK

0:2

30:42

 

0:2

16:42

0:2

37:42

0:6

83:126

3

4

3.

Osobová

Vaněčková NA

2:0

42:23

2:0

42:16

 

2:0

42:13

6:0

126:52

6

1

4.

Kohoutová

Králíková HK

0:2

21:42

2:0

42:37

0:2

13:42

 

2:4

76:121

4

3

a

a

Finálová kola

a

a

Skupina o 1. - 5. místo

skupina se hraje na dva vítězné sety

 

Havlovice,      31.5. 2010

1.

2.

3.

4.

5.

sety

body

pořadí

1.

Hrabová

 Brátová  ČK

 

0:2

24:42

0:2

24:42

0:2

29:42

1:2

47:55

1:8

124:181

5

5

2.

Podstavcová

Vajsarová ČK

2:0

42:24

 

0:2

32:42

2:0

42:27

0:2

36:42

4:4

152:135

7

3

3.

Borůvková

Vymětalíková ČK 

2:0

42:24

2:0

42:32

 

2:0

42:32

1:2

40:52

7:2

166:140

8

2

4.

Josková

Manychová NA

2:0

42:29

0:2

27:42

0:2

32:42

 

1:2

47:51

3:6

148.164

6

4

5.

Osobová

Vaněčková NA

2:1

55:47

2:0

42:36

2:1

52:40

2:1

51:47

 

8:3

200:170

9

1

a

a

 

Skupina o 6. - 9. místo

skupina se hraje jen na dva sety

 

Náchod,  1. 6. 2010

1.

2.

3.

4.

sety

body

pořadí

1.

Hašková

Miláčková TŘ

 

2:0

42:31

0:2

27:42

1:1

39:38

3:3

108:111

2

8

2.

Hladíková

Morkesová JI

0:2

31:42

 

1:1

32:42

1:1

30:36

2:4

93:120

1

9

3.

Adamírová

Trunečková HK

2:0

42:27

1:1

42:32

 

1:1

42:39

4:2

126:98

4

6

4.

Kohoutová

Králíková HK

1:1

38:39

1:1

36:30

1:1

39:42

 

3:3

118:111

3

7