Jdi na obsah Jdi na menu
 


MINI holky, jarní kola

16. 5. 2010

Tak už je to tady.

1. finálové kolo

Vamberk,  16. 5. 2010

 

Skupina o 7. - 11. místo

a

 

Rtyně B: Fišerová Pavlína, Frýbová Martina, Hrabová Marťa, Špeldová Páťa

hráčky ČK: , Kuldová Adélka, Urbanová Nikča, Wietková Nikola, Rýznarová Kačka, Martínková Lucka

Rtyně A: Brátová Pavla, Čížková Denisa, Náglová Martina, Vlčková Pavla

a

a

TJ Baník Rtyně B - Orel Studenec A   2:0 (23,13)
TJ Č.Kostelec - Baník Vamberk B   0:2 (-19,-20)
Orel Studenec A - Baník Vamberk A   2:0 (13,16)
Baník Vamberk B - TJ Baník Rtyně B   0:2 (-9,-15)
Baník Vamberk A - Baník Vamberk B   2:1 (21,-22,12)
TJ Baník Rtyně B - TJ Č.Kostelec   2:0 (12,16)
Baník Vamberk B - Orel Studenec A   0:2 (-29,-11)
TJ Č.Kostelec - Baník Vamberk A   2:1 (-20,18,8)
Orel Studenec A - TJ Č.Kostelec   2:0 (14,19)
Baník Vamberk A - TJ Baník Rtyně B   0:2 (-15,-17)

a

Pořadí po prvním kole

aa

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. TJ Baník Rtyně B 4 4 0 0 8:0 200:120 8
2. Orel Studenec A 4 3 1 0 6:2 192:152 7
3. Baník Vamberk B 4 1 3 0 3:6 172:207 5
4. Baník Vamberk A 4 1 3 0 3:7 174:218 5
5. TJ Č.Kostelec 4 1 3 0 2:7 160:201 5

a

a

 

Skupina o 12. - 15. místo 

a

 

SK Sokol Týniště - Baník Rtyně A   2:1 (17,-22,12)
Orel Studenec B - Rubena Náchod B   2:1 (-22,24,14)
Baník Rtyně A - Rubena Náchod B   0:2 (-10,-18)
SK Sokol Týniště - Orel Studenec B   0:2 (-8,-21)
Orel Studenec B - Baník Rtyně A   2:0 (14,12)
Rubena Náchod B - SK Sokol Týniště   2:0 (11,12)

a

a

Pořadí po prvním kole:

a

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. Orel Studenec B 3 3 0 0 6:1 164:118 6
2. Rubena Náchod B 3 2 1 0 5:2 163:115 5
3. SK SOKOL Týniště 3 1 2 0 2:5 114:154 4
4. Baník Rtyně A 3 0 3 0 1:6 108:162 3

a

a

a

2. finálové kolo

Rtyně za školou,  30. 5. 2010

 

Skupina o 7. - 11. místo

a

 

TJ Baník Rtyně B - Orel Studenec A   2:0 (16,25)
TJ Č.Kostelec - Baník Vamberk B   2:0 (13,17)
Orel Studenec A - Baník Vamberk A   2:0 (7,12)
Baník Vamberk B - TJ Baník Rtyně B   1:2(23,-19,-6)
Baník Vamberk A - Baník Vamberk B   0:2 (-19,-19)
TJ Baník Rtyně B - TJ Č.Kostelec   2:0 (13,11)
Baník Vamberk B - Orel Studenec A   0:2 (-21,-22)
TJ Č.Kostelec - Baník Vamberk A   1:2(23,-22,-5)
Orel Studenec A - TJ Č.Kostelec   2:0 (12,9)
Baník Vamberk A - TJ Baník Rtyně B   0:2 (-18,-10)

a

a

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. TJ Baník Rtyně B 8 8 0 0 16:1 415:263 16
2. Orel Studenec A 8 6 2 0 12:4 383:287 14
3. Baník Vamberk B 8 2 6 0 6:12 345:408 10
4. TJ Č.Kostelec 8 2 6 0 5:13 307:394 10
5. Baník Vamberk A 8 2 6 0 5:14 322:420

10

 

a

a

a

a

 

Skupina o 12. - 15. místo 

a

 

Baník Rtyně A - SK Týniště   1:2(14,-15,-15)
Rubena Náchod B - Orel Studenec B   2:0 (16,14)
Rubena Náchod B - Baník Rtyně A   2:0 (7,15)
Orel Studenec B - SK Týniště   2:0 (18,18)
Baník Rtyně A - Orel Studenec B   1:2(23,-19,-12)
SK Týniště - Rubena Náchod B   2:1 (18,-22,11)

a

a

 

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. Orel Studenec B 6 5 1 0 10:4 307:260 11
2. Rubena Náchod B 6 4 2 0 10:4 317:229 10
3. SK Týniště 6 3 3 0 6:9 268:313 9
4. Baník Rtyně A 6 0 6 0 3:12 241:331 6

 

a

a

3. finálové kolo

Červený Kostelec,  6. 6. 2010

 

Skupina o 7. - 11. místo

a

 

TJ Baník Rtyně B - Orel Studenec A   2:0 (19,18)
TJ Č.Kostelec - Baník Vamberk B   2:0 (12,18)
Orel Studenec A - Baník Vamberk A   2:0 (9,8)
Baník Vamberk B - TJ Baník Rtyně B   0:2 (-7,-7)
Baník Vamberk A - Baník Vamberk B   0:2 (-19,-23)
TJ Baník Rtyně B - TJ Č.Kostelec   2:1 (19,-23,9)
Baník Vamberk B - Orel Studenec A   0:2 (-11,-17)
TJ Č.Kostelec - Baník Vamberk A   2:0 (13,15)
Orel Studenec A - TJ Č.Kostelec   1:2(-10,22,-13)
Baník Vamberk A - TJ Baník Rtyně B   0:2 (-12,-14)

a

a

 

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. TJ Baník Rtyně B 12 12 0 0 24:2 628:393 24
2. Orel Studenec A 12 8 4 0 17:8 568:444 20
3. TJ Č.Kostelec 12 5 7 0 12:16 522:563 17
4. Baník Vamberk B 12 3 9 0 8:18 467:600 15
5. Baník Vamberk A 12 2 10 0 5:22 435:620 14

 

a

a

a

Skupina o 12. - 15. místo 

a

a

Baník Rtyně A - SK Týniště   1:2(-10,22,-13)
Rubena Náchod B - Orel Studenec B   2:0 (11,22)
Rubena Náchod B - Baník Rtyně A   2:0 (10,8)
Orel Studenec B - SK Týniště   2:0 (23,17)
Baník Rtyně A - Orel Studenec B   0:2 (-12,-16)
SK Týniště - Rubena Náchod B   0:2 (-11,-16)

a

a

 

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. Rubena Náchod B 9 7 2 0 16:4 467:307 16
2. Orel Studenec B 9 7 2 0 14:6 440:378 16
3. SK Týniště 9 4 5 0 8:14 397:461 13
4. Baník Rtyně A 9 0 9 0 4:18 335:493 9

 

a

a

a

Konečné výsledky:

a

1.   VKM Réma Rychnov nad Kněžnou
2.   TJ Slavia Hradec Králové
3.   TJ Sokol Jilemnice A
4.   SK Rubena Náchod A
5.   TJ Sokol Jilemnice B
6.   VK Hronov

 

7.   TJ Baník Rtyně B
8.   Orel Studenec A
9.   TJ Č.Kostelec
10.  Baník Vamberk B
11.  Baník Vamberk A
12.  Rubena Náchod B
13.  Orel Studenec B
14.  SK Týniště
15.  Baník Rtyně A