Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mlžky 4. - 7. kolo

29. 5. 2010

4. kolo, 27.03.2010


Pokračování podzimní soutěže.

Čtvrté kolo proběhlo bez naší a hradecké účasti a tabulka vypadá zatím takto:

a

a

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. TJ Slavia Hradec Králové A 9 9 0 0 18:0 450:168 18
2. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou 9 6 3 0 13:8 427:388 15
3. TJ Sokol Třebechovice pod Orebem 9 3 6 0 8:13 348:442 12
4. TJ Červený Kostelec 6 4 2 0 9:7 307:304 10
5. SK Rubena Náchod 9 0 9 0 1:18 240:457 9
6. TJ Slavia Hradec Králové B 6 2 4 0 6:9 285:298 8

a

a

a

a

Páté kolo proběhlo 29. 5. 2010 ve Rtyni za školou.

Za nás nastoupili:

Brožová Kateřina, Frýbová Nikola, Hrabová Martina, Fišerová Pavlína, Manych Honza, Škodová Veronika, Šulcová Elena, Žďárek Martin

a

 

 

29. 5. 2010

1.

2.

3.

4.

sety

body

pořadí

1.

VK Réma  Rychnov

 

1:2

57:59

0:2

29:50

0:2

29:50

1:6

115:159

4

4.

2.

SK Rubena Náchod

2:1

59:57

 

0:2

32:50

0:2

28:50

2:5

119:157

5

3.

3.

TJ Slavia HK

2:0

50:29

2:0

50:32

 

2:0

50:41

6:0

150:102

7

1.

4.

TJ Červený Kostelec

2:0

50:29

2:0

50:28

0:2

41:50

 

4:2

141:107

6

2.

 

Slávia HK A a Sokol Třebechovice měly toto kolo volno.

a

a

                 

1. TJ Slavia Hradec Králové A 9 9 0 0 18:0 450:168 18
2. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou 12 6 6 0 14:14 542:547 18
3. TJ Červený Kostelec 9 6 3 0 13:9 448:411 15
4. TJ Slavia Hradec Králové B 9 5 4 0 12:9 435:400 14
5. SK Rubena Náchod 12 1 11 0 3:23 359:614 13
6. TJ Sokol Třebechovice pod Orebem 9 3 6 0 8:13 348:442 12

a

a

6. kolo 5. 6., Hradec Králové

a

 

TJ Slavia H K B - TJ Sokol Třebechovice   2:1(-21,20,6)
TJ Č Kostelec - TJ Slavia H Králové A   0:2 (-14,-14)
SK Rubena Náchod - TJ Sokol Třebechovice   0:2 (-21,-21)
TJ Slavia HKrálové A - Réma Rychnov n K   2:0 (8,3)
TJ Červený Kostelec - SK Rubena Náchod   2:0 (11,8)
TJ Slavia HK A - TJ Slavia H Králové B   2:0 (6,13)
Réma Rychnov n K - TJ Sokol Třebechovice   2:1 (19,-17,11)
TJ Slavia HKrálové A - SK Rubena Náchod   2:0 (14,11)
TJ Červený Kostelec - Réma Rychnov n K   1:2(-26,18,-12)
SK Rubena Náchod - TJ Slavia HKrálové B   0:2 (-17,-21)
TJ Sokol Třebechovice - TJ Červený Kostelec   1:2(-23,19,-7)
TJ Slavia HK B - Réma Rychnov n K   2:0 (21,14)

a

a

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. TJ Slavia Hradec Králové A 13 13 0 0 26:0 650:251 26
2. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou 16 8 8 0 18:20 706:765 24
3. TJ Slavia Hradec Králové B 13 8 5 0 18:12 615:574 21
4. TJ Červený Kostelec 13 8 5 0 18:14 648:596 21
5. TJ Sokol Třebechovice pod Orebem 13 4 9 0 13:19 559:661 17
6. SK Rubena Náchod 16 1 15 0 3:31 483:814 17

a

a

a

7. kolo,12. 6.  Třebechovice

Do Třebechovic vyjelo pouze 6 hráčů, aby vybojovali co nejlepší umístění.

Brožová Kateřina, Frýbová Nikola, Hrabová Martina, Manych Honza, Šulcová Elena, Žďárek Martin

a

a

 

TJ Slavia H Králové B - TJ Sokol Třebechovice   2:0 (19,11)
TJ Sokol Třebechovice - TJ Červený Kostelec   1:2(15,-20,-9)
TJ Slavia H Králové A - TJ Slavia H Králové B   2:0 (18,20)
TJ Červený Kostelec - TJ Slavia H Králové A   0:2 (-19,-15)
TJ Slavia H Králové B - TJ Červený Kostelec   1:2(-16,15,-9)
TJ Sokol Třebechovice   - TJ Slavia H Králové A   0:2 (-24,-7)

a

a

Konečné pořadí

a

 

 

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. TJ Slavia Hradec Králové A 16 16 0 0 32:0 801:354 32
2. TJ Červený Kostelec 16 10 6 0 22:18 792:750 26
3. TJ Slavia Hradec Králové B 16 9 7 0 21:16 753:709 25
4. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou 16 8 8 0 18:20 706:765 24
5. TJ Sokol Třebechovice pod Orebem 16 4 12 0 14:25 674:817 20
6. SK Rubena Náchod 16 1 15 0 3:31 483:814 17

 

a

a

!!! MOC GRATULUJEME K PRVNÍMU ÚSPĚCHU !!!