Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popcornový turnaj, II. ročník

19. 6. 2010

Sešli jsme se v Č. Kostelci na kurtech. Počasí nám nádherně vyšlo. Boylo slunečno, ale žádné vedro.

Na turnaj se sjela tři šestková družstva a 14 družstev na MINI.

a

Šestkový volejbal se hrál dvoukolově na dva vítězné sety a MINI byly zkráceny do 15 bodů a třetí set do 10 bodů.

a

a

 

ŠESTKY

1.

2.

3.

 

1.

2.

3.

sety

body

pořadí

1.

Hradec Králové

 

2:1

56:60

2:0

52:48

 

 

1:2

64:65

2:1

57:59

7:4

229:232

10

1.

2.

Lanškroun

1:2

60:56

 

1:2

64:66

 

2:2

65:64

 

2:0

50:17

6:5

239:203

9

2.

3.

Červený Kostelec

0:2

48:52

2:1

66:64

 

 

1:2

59:57

0:2

17:50

 

3:7

190:223

8

3.

a

a

MINI

a

 

SKUPINA A

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

sety

body

pořadí

1.

Třebechovice A

 

0:2

23:30

0:2

8:30

0:2

12:30

0:2

10:30

0:2

19:30

0:2

4:30

0:12

76:180

7

7.

2.

Police A

2:0

30:23

 

0:2

24:30

1:2

30:31

0:2

18:30

2:0

31:23

0:2

2:30

5:8

135:167

9

4.

3.

Jilemnice A

2:0

30:8

2:0

30:24

 

2:0

30:9

0:2

22:30

2:0

30:13

2:1

37:30

13:3

179:114

12

3.

4.

Jezbiny A

2:0

30:12

2:1

31:30

0:2

9:30

 

0:2

15:30

0:2

22:30

0:2

10:30

4:9

117:163

9

6.

5.

Rtyně

2:0

30:10

2:0

30:18

2:0

30:22

2:0

30:15

 

2:0

30:10

1:2

32:37

11:2

182:112

12

1.

6.

Č. Kostelec A

2:0

30:19

0:2

23:30

0:2

13:30

2:0

30:22

0:2

10:30

 

0:2

16:30

4:8

123:162

9

5.

7.

H. Králové A

2:0

30:4

2:0

30:2

1:2

30:37

2:0

30:10

2:1

37:30

2:0

30:16

 

11:3

187:101

12

2.

a

a

 

SKUPINA B

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

sety

body

pořadí

1.

Třebechovice B

 

1:2

26:35

0:2

8:30

1:2

31:35

0:2

22:30

0:2

14:30

0:2

18:30

2:12

119:190

7

7.

2.

Police B 

2:1

35:26

 

0:2

19:30

2:0

30.20

2:0

30:16

0:2

24:30

0:2

18:30

6:7

156:152

10

4.

3.

Jilemnice B 

2:0

30:8

2:0

30:19

 

2:0

30:15

2:0

30:13

2:0

30:19

1:2

34:37

11:2

184:111

12

2.

4.

Jilemnice C

2:1

35:31

0:2

20:30

0:2

15:30

 

2:1

39:30

1:2

31:36

0:2

14:30

5:10

154:187

9

5.

5.

Jezbiny B

2:0

30:22

0:2

16:30

0:2

13.30

1:2

30:39

 

0:2

18:30

0:2

8:30

3:10

115:181

8

6.

6.

Č. Kostelec B

2:0

30:14

2:0

30.24

0:2

19:30

2:1

36:31

2:0

30:18

 

0:2

14:30

8:5

159:147

11

3.

7.

H. Králové B

2:0

30:18

2:0

30:18

2:1

37:34

2:0

30:14

2:0

30:8

2:0

30:14

 

12:1

187:106

13

1.

a

a

FINÁLE MINI

a

o 1. - 2 . místo                                             o 3. - 4. místo

Rtyně - HK B     1 : 2    (33:37 )              Jilemnice B - HK A    2 : 0  (30:22)

a

 



CELKOVÉ POŘADÍ   MINI

A

 1.  HRADEC KRÁLOVÉ

 2.  RTYNĚ

 3.  JILEMNICE B

 4.  HRADEC KRÁLOVÉ A

O další místa jsme z časových důvodů již nehráli,

proto pořadí bylo určeno podle základních skupin.

 5.  Jilemnice A

 6.  Červený Kostelec B

 7.  Police B

 8.  Police A

 9.  Jilemnice C

10. Červený Kostelec A

11. Jezbiny A

12. Jezbiny B

13. Třebechovice B

14. Třebechovice A

 

A ještě fotečky:

http://pstalka3335.rajce.net/popcornovy_turnaj_19._6._2010