Jdi na obsah Jdi na menu
 


MINI - Jaro 2011

19. 5. 2011

 První  a adruhé kolo proběhlo na kurtech v Jilemnici a Náchodě.

Finále 1.+ 2. KOLO

Skupina A

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. SKÓRE BODY BODY CELKEM POŘADÍ
RTYNĚ A    0:2 2:1  0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 1:2 4:15    9 17 8.-9.
RTYNĚ B 2:0   2:1 0:2 0:2 0:2 1:2 0:2 0:2 5:13   10 18 6.-7. 
SLAVIA A 1:2 1:2   0:2 0:2 0:2 0:2 0:2 2:0 4:14   9 17 8.-9. 
JILEMNICE A  2:0 2:0 2:0   1:2 2:0 2:0 0:2 2:1 13:5  14 22 2.-3.  
TRUTNOV A 2:0 2:0 2:0 2:1   2:0 2:0  2:0 2:1 16:2   16 24 1. 
JILEMNICE B 2:0 2:0 2:0 0:2 0:2   2:1  1:2 2:0 11:7   13 21 4.
ZBEČNÍK A 2:1 2:1  2:0 0:2 0:2 1:2     2:0 9:7   12 20 5.
ZBEČNÍK B 2:0 2:0 2:0 2:0 0:2 2:1     2:0 12:3   14 22 2.-3. 
NÁCHOD 2:1 2:0  0:2 1:2 1:2 0:2 0:2 0:2   6:13   10 18 6.-7.

 

Skupina B se hrála v Trutnově a Hradci Králové

 

Finále 1.+ 2. KOLO

Skupina B

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. SKÓRE BODY BODY CELKEM POŘADÍ
KVASINY   2:0 2:0 2:0 2:0  2:0  0:2  1:2 0:2  11:6  13  21  2.-4. 
SLAVIA B 0:2   2:0  0:2 0:2 0:0  2:0  1:2 0:2  5:10  10 18  7.
NÁCHOD D 0:2     0:2 0:2  2:0 0:2  0:2 0:2  2:14  9 17  8.
TRUTNOV B 0:2 2:0 2:0   0:2 2:0 0:2 1:2 0:2  7:10  11 19  6.
JILEMNICE C  0:2 2:0 2:0  2:0   2:0 0:2  1:2 2:0  11:6  13 21 2.-4. 
STUDENEC  0:2  0:0 0:2 0:2 0:2   0:0 0:0 0:0  0:8  8 16  9.
RYCHNOV A 2:0 0:2  2:0 2:0 2:0 0:0    1:2 2:0  11:4  13 21 2.-4. 
NÁCHOD B  2:1 2:1   2:0 2:1  2:1  0:0  2:1   2:0  14:5  15 23  1.
Č. KOSTELEC  2:0  2:0 2:0  2:0  0:2 0:0  0:2  0:2    8:6  12 20  5.

Finále 3.+ 4. KOLO

Skupina A

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. SKÓRE BODY POŘADÍ
RTYNĚ A    1:2 2:0   1:2 0:2   2:0  2:0  0:2  2:1  10:9  21 7.
RTYNĚ B 2:1    2:0  2:1  0:2  0:2  2:1 0:2  2:1  10:10  23 5.
SLAVIA A 0:2  0:2    0:2  0:2  0:2  0:2  0:2  0:2  0:16 17 9.
JILEMNICE A 2:1 1:2  2:0   2:1   2:0 2:0 2:1  2:0  15:5  29 3.
TRUTNOV A 2:0 2:0 2:0  1:2    2:0  2:0  2:1  1:2  14:5  30 1.
JILEMNICE B 0:2  2:0 2:0  0:2  0:2    2:0  1:2  2:0  9:8  25 4.
ZBEČNÍK A 0:2  1:2 2:0  0:2  0:2  0:2   0:2  2:1  5:13  22 6.
ZBEČNÍK B 2:0 2:0 2:0  1:2 1:2 2:1  2:0    2:0  14:5  29 2.
NÁCHOD 1:2  1:2 2:0  0:2 2:1   0:2  1:2  0:2    7:13  20 8.

 

                      TŘETÍ A ČTVRTÉ KOLO SKUPINY A

                       PROBĚHLO VE RTYNI ZA ŠKOLOU

ZDE JE KONEČNÉ POŘADÍ PRO ROK 2010/2011

                     !!!GRATULUJEME!!!

 

 

SKUPINA B SE HRÁLA V HRADCI KRÁLOVÉ A NÁCHODĚ

Finále 3.+ 4. KOLO

Skupina B

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. SKÓRE BODY POŘADÍ
KVASINY    0:2 2:0  0:2  0:2   2:0 0:2  2:1  2:0   8:9  25  14.
SLAVIA B 2:0     2:0  2:1  0:2 2:0  0:2  0:2  0:2   8:9  24  15.
NÁCHOD D  0:2  0:2   0:2 0:2   2:0  0:2  0:2  0:2  2:14  18  17.
TRUTNOV B  2:0  1:2  2:0    0:2  2:0  0:2  0:2 1:2   8:10  21  16.
JILEMNICE C  2:0  2:0 2:0 2:0     0:2  2:0  2:0  2:0  14:2  28  11.
STUDENEC  0:2  0:2 0:2  0:2  2:0     0:2  0:2  0:2  2:14  17  18.
RYCHNOV A  2:0  2:0  2:0  2:0  0:2  2:0    2:0  2:1  14:3  29  10.
NÁCHOD B  1:2 2:0  2:0   2:0  0:2  2:0  0:2    0:2  9:8  28  11.
Č. KOSTELEC  0:2  2:0 2:0  2:1  0:2  2:0  1:2 2:0     11:7  26  13.

 

 

 

SKUPINA C

VAMBERK B         19.

VAMBERK A         20.

TÝNIŠTĚ B         21.

NÁCHOD C          22.

RYCHNOV B        23.

JILEMNICE D       24.

NÁCHOD E          25.

NÁCHOD F          26.

TÝNIŠTĚ B         27.

 

.A ještě fotky:       http://pstalka3335.rajce.net/6._29.5._2011_mini-_Rtyne

http://pstalka3335.rajce.net/7._MINI_2011-_FINALE_12._6._2011