Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zmrzlinový turnaj 2011

25. 5. 2011

21. května jsme odjeli na turnaj do Lupenic u Rychnova n Kněžnou.

Z Červeného Kostelce vyrazilo šest plně naložených aut s 27 hráčkami.

Po příjezdu jsme postavili stany a vydali se bojovat za naše barvy.

A jak to dopadlo?

 

Mlžky - 12 družstev

Skupina A 1. 2. 3. 4. 5. 6. SKÓRE BODY POŘADÍ
NÁCHOD A   2:1 1:2 1:2  1:2 0:2  5:9 6 5.
TŘEBECHOVICE 1:2   1:2 0:2 0:2 1:2 3:10 5 6.
POLIČKA 2:1 2:1   2:1 1:2 2:0 9:5 9 2.
SAVO PRAHA 2:1 2:0 1:2   1:2 2:0 8:5 8 3.
RÉMA RK 2:1 2:0 2:1 2:1   2:1 10:4 10 1.
RTYNĚ 2:0 2:1 0:2  0:2 1:2    5:7 7 4.

 

Skupina B 1. 2. 3. 4. 5. 6. SKÓRE BODY POŘADÍ
NÁCHOD B   1:2 0:2 1:2 0:2 2:0 4:8 6 5.
SLAVIA HK 2:1   1:2 1:2 2:0 2:0 8:5 8 4.
SVITAVY 2:0 2:1   0:2 2:0 2:0 8:3 9 1.
STŘEŠOVICE 2:1 2:1 2:0   1:2 2:0 9:4 9 3.
TRUTNOV 2:0 2:0 0:2 2:1   2:0 8:3 9 2.
Č. KOSTELEC 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2   0:10 5 6.

 

UMÍŠTĚNÍ DRUŽSTEV Mlžky

 1. SVITAVY

2. TRUTNOV

3. Réma RK

4. POLIČKA

 

o 5.-8. MÍSTO 1. 2. 3. 4. SKÓRE BODY POŘADÍ
SAVO PRAHA   2:0 2:1 2:1  6:2 6 5.
RTYNĚ 0:2   0:2 1:2 1:6 3 8.
STŘEŠOVICE 1:2 2:0   2:1 5:3 5 6.
SLAVIA HK 1:2 2:1 1:2   4:5 4 7.

Rtyně: Brátová P., Čížková, Fišerová, Frýbová, Hrabová M., Kuldová A., Martínková, Špeldová

o 9.-12. MÍSTO 1. 2. 3. 4. SKÓRE BODY POŘADÍ
NÁCHOD A   2:1 2:0 2:0 6:1 6 9.
TŘEBECHOVICE 1:2   2:0 2:0 5:2 5 10.
NÁCHOD B 0:2 0:2   2:0 2:4 4 11.
Č. KOSTELEC 0:2 0:2 0:2   0:6 3 12.

 Č. Kostelec: Bartáková, Rýznarová K., Špelda, Urbanová, Wietková + jedna z družstva Rtyně

 

Stržky - 12 družstev

skupina C 1. 2. 3. 4. SKÓRE BODY POŘADÍ
TJ Sokol DOLNÍ ÚJEZD   0:2 0:2 0:2 0:6 3 4.
TJ ČERVENÝ Kostelec 2:0   2:0 2:0 6:0 6 1.
TJ Slavia HK B 2:0 0:2   1:1 3:3 4 3.
TJ Spartak POLIČKA 2:0 0:2 1:1   3:3 4 2.

Č. Kostelec:  Hrabová E., Hejzlarová, Pechová, Vajsarová Z., Vítová, Vymětalíková

UMÍŠTĚNÍ DRUŽSTEV Stržky

FINÁLE o 1.-6. MÍSTO 1. 2. 3. 4. 5. 6. SKÓRE BODY POŘADÍ
TJ EMĚ MĚLNÍK   1:1 0:2 1:1  0:2 0:2  2:8 2 5.
TJ SVITAVY 1:1   0:2 0:2 0:2 0:2 1:9 1 6.
TJ Slavia HK A 2:0 2:0   2:0 1:1 1:1 8:2 8 239:203 2.
TJ Sokol TŘEBECHOVICE 1:1 2:0 0:2   1:1 0:2 4:6 4 4.
TJ ČERVENÝ KOSTELEC 2:0 2:0 1:1 1:1   2:0 8:2 8 243:159 1.

TJ Spartak  POLIČKA

2:0 2:0 1:1 2:0 0:2    7:3 7 3.

7. TJ Slavia HK B

8. Tatran STŘEŠOVICE

9. TJ Sokol DOLNÍ ÚJEZD

10. SK Rubena NÁCHOD

11. VKM Réma RK

12.  MIX  RK

 

 

kadetky - 14 družstev

 

  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. SKÓRE BODY POŘADÍ
SVITAVY   0:2 1:1 0:2 1:1 2:0 2:0 6:6 6 4.
Slavia HK 2:0   0:2 2:0 2:0 2:0 1:1 9:3 9 2.
STŘEŠOVICE 1:1 2:0   1:1 2:0 2:0 2:0 10:2 10 1.
RTYNĚ 2:0 0:2 1:1   2:0 2:0 2:0 9:3 9 3.
PARDUBICE 1:1 0:2 0:2 0:2   2:0 0:2 3:9 3 6.
BÍLÁ TŘEMEŠNÁ 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2   0:2 0:12 0 7.
ZŠ Mikulova PRAHA 0:2 1:1 0:2 0:2 2:0 2:0   5:7 5 5.

Kadetky: Borůvková, Macková, Machová L., Machová Z., Podstavcová, Rýznarová N., Vajsarová K.

 

o 5. MÍSTO

LANŠKROUN - RTYNĚ  2:0

 

UMÍŠTĚNÍ DRUŽSTEV KADETEK

1. NÁCHOD

2. STŘEŠOVICE

3. KROMĚŘÍŽ

4. SLAVIA HK

5. LANŠKROUN

6. RTYNĚ

7. TŘEBECHOVICE

8. SVITAVY

9. SAVO PRAHA

10. ZŠ MIKULOVA PRAHA

11. PARDUBICE

12. Č. TŘEBOVÁ

13. BÍLÁ TŘEMEŠNÁ

14. Slavia KOMETA PRAHA