Jdi na obsah Jdi na menu
 


MINI - finálová část

22. 4. 2012

Tak nám to začalo. Finálová skupina se pustila do boje.

Přejeme hodně úspěchů a držíme palce, aby dopadla medaile.

Budou nás reprezentovat - Ondra Š., Kačka R., Nikola U., Nikola W., Deniska H., a když bude mít volno tak i Pavla B.

 

1.kolo          Rychnov nad Kněžnou            21. 4.

Slavia Ach - Réma Rychnov   2:0 (14,14)  
Rtyně - Vamberk A   2:0 (23,23)  
Slavia A - Pecka chl   0:2(-9,-9)  
Réma Rychnov - Pecka chl   0:2(-13,-13)  
Vamberk A - Slavia A   2:0 (8,8)  
Slavia Ach - Rtyně   2:0(18,18)  
Rtyně - Réma Rychnov   2:0(18,18)  
Slavia A - Slavia Ach   0:2(-14,-14)  
Pecka chl - Vamberk A   2:0 (24,24)  
Réma Rychnov - Vamberk A   0:2(-12,-12)  
Slavia Ach - Pecka chl   2:0(21,21)  
Rtyně - Slavia A   0:2(-21,-21)  
Slavia A - Réma Rychnov   2:0(21,21)  
Pecka chl - Rtyně   2:0(14,14)  
Vamberk A - Slavia Ach   0:2(-20,-20)

 

2. kolo          Rtyně v Podkrkonoší         5. 5.  

Slavia Ach - Réma Rychnov   2:0 (18,19)  
Rtyně - Vamberk A   2:1 (23,-22,12)  
Slavia A - Pecka chl   2:0 (13,10)  
Réma Rychnov - Pecka chl   0:2 (-21,-9)  
Vamberk A - Slavia A   2:0 (26,13)  
Slavia Ach - Rtyně   0:2 (-7,-13)  
Rtyně - Réma Rychnov   2:0 (6,10)  
Slavia A - Slavia Ach   2:0 (13,7)  
Pecka chl - Vamberk A   0:2 (-6,-7)  
Réma Rychnov - Vamberk A   0:2 (-16,-7)  
Slavia Ach - Pecka chl   2:0 (17,14)  
Rtyně - Slavia A   2:0 (14,20)  
Slavia A - Réma Rychnov   2:0 (12,13)  
Pecka chl - Rtyně   0:2 (-17,-15)  
Vamberk A - Slavia Ach   2:0 (15,14)

 

3. kolo    Vamberk        12. 5.

Slavia Ach - Réma Rychnov   0:2(-14,-18)  
Rtyně - Vamberk A   2:0(24,15)  
Slavia A - Pecka chl   0:2(-20,-20)  
Réma Rychnov - Pecka chl   0:2(-16,-20)  
Vamberk A - Slavia A   0:2(-19,-9)  
Slavia Ach - Rtyně   2:0(22,22)  
Rtyně - Réma Rychnov   2:0(25,18)  
Slavia A - Slavia Ach   2:0(9,20)  
Pecka chl - Vamberk A   2:0(14,9)  
Réma Rychnov - Vamberk A   2:0(21,17)  
Slavia Ach - Pecka chl   0:2(-12,-22)  
Rtyně - Slavia A   0:2(-23,-21)  
Slavia A - Réma Rychnov   2:0(17,19)  
Pecka chl - Rtyně   2:0(17,21)  
Vamberk A - Slavia Ach   2:1 (23,-19,9)

 

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Harant Pecka chl 15 10 5 0 20:10 643:571 25
2. TJ Slavia Hradec Králové Adív 15 9 6 0 18:12 625:592 24
3. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 15 9 6 0 18:13 697:626 24
4. TJ Slavia Hradec Králové Ach 15 8 7 0 17:14 621:645 23
5. TJ Baník Vamberk A 15 7 8 0 15:17 684:616 22
6. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou 15 2 13 0 4:26 502:722 17

 

 

4. kolo         Slavia Hradec Králové    9. 6.

Slavia Ach - Réma Rychnov   0:2 (-21,-22)  
Rtyně - Vamberk A   1:2 (20,-17,-9)  
Slavia A - Pecka chl   0:2 (-16,-16)  
Réma Rychnov - Pecka chl   0:2 (-18,-16)  
Vamberk A - Slavia A   2:1 (-23,20,9)  
Slavia Ach - Rtyně   0:2 (-19,-24)  
Rtyně - Réma Rychnov   2:1 (-23,22,15)  
Slavia A - Slavia Ach   2:0 (18,15)  
Pecka chl - Vamberk A   2:0 (19,23)  
Réma Rychnov - Vamberk A   0:2 (-13,-15)  
Slavia Ach - Pecka chl   0:2 (-15,-16)  
Rtyně - Slavia A   1:2 (16,-17,-14)  
Slavia A - Réma Rychnov   2:0 (25,18)  
Pecka chl - Rtyně   0:2 (-19,-22)  
Vamberk A - Slavia Ach   2:0 (17,17)  

   

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Harant Pecka chl 20 14 6 0 28:12 884:760 34
2. TJ Slavia Hradec Králové Adív 20 12 8 0 25:17 870:837 32
3. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 20 12 8 0 26:18 970:889 32
4. TJ Baník Vamberk A 20 11 9 0 23:21 949:833 31
5. TJ Slavia Hradec Králové Ach 20 8 12 0 17:24 805:896 28
6. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou 20 3 17 0 7:34 719:982 23

 

 

Tak máme dohráno,                 gratulujeme ke třetímu místu                

i když ....... (asi byla krize, je to velká škoda, ale nic se už nedá dělat.....)