Jdi na obsah Jdi na menu
 


MINI - finálová část

8. 6. 2013

FINÁLOVÁ ČÁST

Červený Kostelec, Kvasiny chlapci, Pecka dívky, Slavia HK A, Náchod C, Plotiště

Skupina A - Kačka R., Nikol U., Nikola W., Ondra Š.

Skupina D - Verča M., Denisa H., Sára V., Kikina H., Lucka , Sandra R.

 

První kolo  Hradec Králové

 

   Skupina A 1 2 3 4 5 6 body skóre pořadí  
1 Červený Kostelec   2:0 2:0 2:0 2:0 2:0 10

10:0

258:201

1  
2 Kvasiny Ch 0:2   2:1 2:0 2:0 2:1 8

8:4

278:248

2  
3 Pecka D 0:2 1:2   2:0 2:1 1:2 7

6:7

266:275

3  
4 Slavia HK A 0:2 0:2 0:2   2:0 2:0 8

4:6

213:231

4  
5 Náchod C 0:2 0:2 1:2 0:2   2:0 6

3:8

227:243

5  
6 Plotiště 0:2 1:2 2:0 0:2 0:2   6

3:9

225:269

6  

 

  

   Skupina D 1 2 3 4 5 6 body skóre pořadí  
1 Náchod B   0:2 2:1 0:2 0:2 1:2 6

3:9

208:257

5  
2 Rtyně 2:0   2:0 0:2 0:2 2:1 8

6:5

231:225

3  
3 Náchod D 1:2 0:2   0:2 0:2 0:2 5

1:10

168:264

6  
4 Náchod E 2:0 2:0 2:0   0:2 2:0 9

8:2

224:169

2  
5

Slavia HK E

2:0 2:0 2:0 2:0   2:0 10

10:0

250:137

1  
6 Týniště B 2:1 1:2 2:0 0:2 0:2   7

5:7

216:245

4

 

Druhé kolo    Rtyně,  Náchod  5. 5. 2013

   Skupina A 1 2 3 4 5 6 body skóre pořadí  
1 Červený Kostelec   2:0 2:0 2:1 2:0 2:0 10

10:1

287:216

1  
2 Kvasiny Ch 0:2   2:0 1:2 2:1 2:1 8

7:6

270:270

2  
3 Pecka D 0:2 0:2   0:2 2:1 2:0 7

4:7

234:238

4  
4 Slavia HK A 1:2 2:1 2:0   2:1 0:2 8

7:6

244:276

3  
5 Náchod C 0:2 1:2 1:2 1:2   2:0 6

5:8

288:282

5  
6 Plotiště 0:2 1:2 0:2 2:0 0:2   6

3:8

227:248

6  

 

SKUPINA D

SK Rubena Náchod B - SK Týniště nad Orlicí B   2:0 (17,15)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Slavia Hradec Králové E   1:2 (-22,22,-13)  
SK Rubena Náchod D - SK Rubena Náchod E   1:2 (18,-21,-12)  
SK Týniště nad Orlicí B - SK Rubena Náchod E   0:2 (-22,-18)  
TJ Slavia Hradec Králové E - SK Rubena Náchod D   2:0 (21,23)  
SK Rubena Náchod B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   0:2 (-12,-18)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SK Týniště nad Orlicí B   2:0 (14,16)  
SK Rubena Náchod D - SK Rubena Náchod B   1:2 (16,-21,-11)  
SK Rubena Náchod E - TJ Slavia Hradec Králové E   2:0 (22,22)  
SK Týniště nad Orlicí B - TJ Slavia Hradec Králové E   0:2 (-18,-13)  
SK Rubena Náchod B - SK Rubena Náchod E   0:2 (-22,-19)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SK Rubena Náchod D   2:0 (24,15)  
SK Rubena Náchod D - SK Týniště nad Orlicí B   2:0 (21,21)  
SK Rubena Náchod E - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   2:0 (28,21)  
TJ Slavia Hradec Králové E - SK Rubena Náchod B   2:0 (22,25)

 

 

 

Třetí kolo      Náchod  11. 5. 2013

 

   Skupina A 1 2 3 4 5 6 body skóre pořadí  
1 Červený Kostelec   2:1 0:2 2:1 1:2 1:2 7

6:8

289:295

4  
2 Kvasiny Ch 1:2   1:2 1:2 2:0 1:2 6

6:8

271:303

6  
3 Pecka D 2:0 2:1   2:0 1:2 2:1 9

9:4

296:246

1  
4 Slavia HK A 1:2 2:1 0:2   2:0 2:0 8

7:5

269:239

2  
5 Náchod C 2:1 0:2 2:1 0:2   1:2 7

5:8

278:296

5  
6 Plotiště 2:1 2:1 1:2 0:2 2:1   8

7:7

270:294

3  

 

 

   Skupina D 1 2 3 4 5 6 body skóre pořadí  
1 Náchod B   0:2 2:1 0:2 0:2 2:0 7

4:7

216:228

4  
2 Rtyně 2:0   2:0 0:2 0:2 2:0 8

6:4

210:202

3  
3 Náchod D 1:2 0:2   0:2 0:2 2:0 6

3:8

199:221

5  
4 Náchod E 2:0 2:0 2:0   0:2 2:0 9

8:2

242:164

2  
5

Slavia HK E

2:0 2:0 2:0 2:0   2:0 10

10:0

250:152

1  
6 Týniště B 0:2 0:2 0:2 0:2 0:2   5

0:10

100:250

6  

 

Pořadí po třech kolech:

Skupina A

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Červený Kostelec 15 12 3 0 26:9 814:711 27
2. VK Auto Škoda Kvasiny ch 15 8 7 0 21:18 819:820 23
3. TJ Slavia Hradec Králové A 15 8 7 0 18:17 726:745 23
4. TJ Harant Pecka dí 15 8 7 0 19:18 796:759 23
5. TJ Sokol Plotiště nad Labem 15 5 10 0 13:24 721:811 20
6. SK Rubena Náchod C 15 4 11 0 13:24 771:801 19

Skupina D

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Slavia Hradec Králové E 15 14 1 0 28:3 758:521 29
2. SK Rubena Náchod E 15 13 2 0 26:5 729:565 28
3. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 15 9 6 0 19:13 701:643 24
4. SK Rubena Náchod B 15 5 10 0 11:23 648:726 20
5. SK Rubena Náchod D 15 2 13 0 8:26 615:742 17
6. SK Týniště nad Orlicí B 15 2 13 0 5:27 491:745 17

 

 

ČTVRTÉ KOLO           Hradec Králové          8. 6. 2013

Skupina A

TJ Červený Kostelec - TJ Sokol Plotiště nad Labem   2:1 (23,-23,13)  
VK Auto Škoda Kvasiny ch - SK Rubena Náchod C   0:2 (-20,-21)  
TJ Harant Pecka dí - TJ Slavia Hradec Králové A   2:0 (23,23)  
TJ Sokol Plotiště nad Labem - TJ Slavia Hradec Králové A   0:2 (-21,-25)  
SK Rubena Náchod C - TJ Harant Pecka dí   2:0 (13,14)  
TJ Červený Kostelec - VK Auto Škoda Kvasiny ch   1:2 (12,-22,-12)  
VK Auto Škoda Kvasiny ch - TJ Sokol Plotiště nad Labem   1:2 (-22,25,-19)  
TJ Harant Pecka dí - TJ Červený Kostelec   0:2 (-20,-22)  
TJ Slavia Hradec Králové A - SK Rubena Náchod C   2:0 (20,18)  
TJ Sokol Plotiště nad Labem - SK Rubena Náchod C   1:2 (21,-20,-13)  
TJ Červený Kostelec - TJ Slavia Hradec Králové A   2:1 (23,-24,13)  
VK Auto Škoda Kvasiny ch - TJ Harant Pecka dí   0:2 (-16,-22)  
TJ Harant Pecka dí - TJ Sokol Plotiště nad Labem   1:2 (-17,25,-10)  
TJ Slavia Hradec Králové A - VK Auto Škoda Kvasiny ch   2:0 (23,22)  
SK Rubena Náchod C - TJ Červený Kostelec   0:2 (-20,-27)  

 

 

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Červený Kostelec 20 16 4 0 35:13 1104:975 36
2. TJ Slavia Hradec Králové A 20 11 9 0 25:21 986:988 31
3. TJ Harant Pecka dí 20 10 10 0 24:24 1019:1008 30
4. VK Auto Škoda Kvasiny ch 20 9 11 0 24:27 1063:1100 29
5. SK Rubena Náchod C 20 7 13 0 19:29 1017:1031 27
6. TJ Sokol Plotiště nad Labem 20 7 13 0 19:32 1022:1109 27

 

 

 Skupina D

SK Rubena Náchod B - SK Týniště nad Orlicí B   2:0 (16,21)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Slavia Hradec Králové E   1:2 (12,-21,-13)  
SK Rubena Náchod D - SK Rubena Náchod E   0:2 (-13,-23)  
SK Týniště nad Orlicí B - SK Rubena Náchod E   0:2 (-16,-15)  
TJ Slavia Hradec Králové E - SK Rubena Náchod D   2:0 (13,14)  
SK Rubena Náchod B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   1:2 (19,-23,-13)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SK Týniště nad Orlicí B   2:0 (21,23)  
SK Rubena Náchod D - SK Rubena Náchod B   0:2 (-22,-20)  
SK Rubena Náchod E - TJ Slavia Hradec Králové E   0:2 (-15,-21)  
SK Týniště nad Orlicí B - TJ Slavia Hradec Králové E   0:2 (-13,-14)  
SK Rubena Náchod B - SK Rubena Náchod E   0:2 (-15,-15)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SK Rubena Náchod D   2:0 (17,23)  
SK Rubena Náchod D - SK Týniště nad Orlicí B   2:0 (13,16)  
SK Rubena Náchod E - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   0:2 (-22,-15)  
TJ Slavia Hradec Králové E - SK Rubena Náchod B   2:0 (14,14)  

  

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Slavia Hradec Králové E 20 19 1 0 38:4 1010:698 39
2. SK Rubena Náchod E 20 16 4 0 32:9 952:762 36
3. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 20 13 7 0 28:16 969:877 33
4. SK Rubena Náchod B 20 7 13 0 16:29 867:964 27
5. SK Rubena Náchod D 20 3 17 0 10:34 810:971 23
6. SK Týniště nad Orlicí B 20 2 18 0 5:37 659:995 22

 

                  !!!   VŠEM ZÚČASTNĚNÝM GRATULUJEME   !!!



 

Fotečky:
volejbal2013-14.rajce.idnes.cz/2013_8.6._-_Finale_minivolejbalu_v_HK/


Hodnocení soutěže

 

Stanovený cíl: umístění do 3. místa v kraji

Odehráno:  40 zápasů /v osmi kolech/

ZÁKLADNÍ SKUPINA

10 zápasů               10 výher             0 proher

Postup do semifinále A


SEMIFINÁLOVÁ SKUPINA

10 zápasů                10 výher               0 proher

Postup do finále o 1. – 6. místo v kraji


FINÁLOVÁ SKUPINA

20 zápasů                16 výher              4 prohry

1. místo v kraji  z 24 družstev

celkem  40 zápasů   36 výher              4 prohry