MINI v Ostravě
Barevný minivolejbal v Královehradském kraji - seriál
Malí a ještě menší barevní minivolejbalisté se již nemohou dočkat svého celorepublikového finále, které se uskuteční 15. - 16. září v Ostravě.
Víkendového klání, jehož pořadatelem je Český volejbalový svaz, se zúčastní družstva, která postoupila z oblastních kol. Ta se pro české týmy konala v Jablonci nad Nisou, moravská družstva bojovala o účast ve finále v Brně
Turnaj obřích rozměrů se bude hrát k příležitosti kvalifikace mistrovství Evropy mužů, která se hraje v hale Sareza v Ostravě. Minivolejbalisté budou mít tak opět možnost v sobotu i v neděli vidět své vzory naživo, česká reprezentace totiž nastoupí v sobotu od 18 hodin proti Makedonii, v neděli změří svěřenci trenéra Bernarda své síly v utkání proti reprezentaci Chorvatska.
Postupující týmy do Ostravy v Minivolejbalu v barvách
V příloze najdete postupující týmy z oblastních kol do celorepublikového kola, které se bude konat v rámci kvalifikace evropského šampionátu v Ostravě.
Postupujici_druzstva_Ostrava.pdf
oranžový 2x: TJ Č. Kostelec B = Kristýna Hamplová, Sára Vejrková
TJ Č. Kostelec A = Lucka Žáčková, Verča Mědílková
modrý 2x: TJ Č. Kostelec = Nikča Wietková, Nikča Urbnová, Kačka Rýznarová, Pavla Brátová
Baník Rtyně = Denča Havlíčková, Klára Maršíková, Štěpka Císařová, Ivča Šírová
CELOREPUBLIKOVÝ FESTIVAL BAREVNÉHO MINIVOLEJBALU - OSTRAVA 2012
Fotečky od Dany:
http://volejbaldana.rajce.idnes.cz/Ostrava_-_setkani_s_reprezentaci_muzu_-_15._-_16._9._2012/
http://volejbaldana.rajce.idnes.cz/Volejbal_Rtyne_-_modry_mini/
http://volejbaldana.rajce.idnes.cz/Volejbal_Cerveny_Kostelec_-_modry_mini/
http://volejbaldana.rajce.idnes.cz/Volejbal_TJ_Cerveny_Kostelec_-_oranzovy/
Tabulky a kompletní výsledky najdete na:
Tabulky našich hráček:
SOBOTA ORANŽOVÝ
SKUPINA 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | body | sety | míče | pořadí |
ŠSK Beskydy E | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 6 | 0:6 | 25:67 | 7. | |
BVC Chodov A | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 10 | 4:2 | 51:37 | 2. | |
VSC Zlín | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 9 | 3:3 | 49:39 | 3. | |
ISŠTE Sokolov 2 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 9 | 3:3 | 55:54 | 5. | |
TJ Č. Kostelec A |
1:0 11:4 |
0:1 6:7 |
1:0 9.3 |
0:1 9:11 |
0:1 5:12 |
1:0 9:4 |
9 | 3:3 | 49:41 | 4. | |
TJ Svitavy | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 11 | 5:1 | 58:33 | 1. | |
ŠSK Beskydy C | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 9 | 3:3 | 33:517. | 6. |
SKUPINA 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | body | sety | míče | pořadí |
ŠSK Ostrava A | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 9 | 3:3 | 34:48 | 4. | |
BVC Chodov | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 10 | 4:2 | 59:28 | 2. | |
Polička B | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 9 | 3:3 | 52:40 | 3. | |
Baník Sokolov | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 8 | 2:4 | 43:50 | 5. | |
TJ Č. Kostelec B |
1:0 10:5 |
0:1 4:12 |
0:1 5:15 |
0:1 3:14 |
0:1 4:20 |
0:1 7:8 |
7 | 1:5 | 33:77 | 7. |
|
TJ Svitavy B | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 12 | 6:0 | 77:36 | 1. | |
ŠSK Beskydy D | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 8 | 2:4 | 31:50 | 6. |
MODRÝ
SKUPINA 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | body | sety | míče | pořadíÍ |
SK Hlincovka A | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 11 | 5:0 | 78:31 | 1. | ||
TJ Sokol F-M B | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 7 | 1:4 | 40:58 | 5. | ||
VK Kr. Pole E1 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 10 | 4:1 | 65:52 | 2. | ||
Kometa Praha | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 7 | 1:4 | 38:67 | 6. | ||
TJ Baník Rtyně |
0:1 6:16 |
1:0 5:0 |
0:1 7:14 |
1:0 15:8 |
0:1 11:13 |
8 | 2:3 | 44:51 | 4. | ||
TJ Ostrava A | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 8 | 2:3 | 49:55 | 3. |
SKUPINA 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | body | sety | miče | pořadí |
ŠSK Ostrava A | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 11 | 5:1 | 89:65 | 2. | |
VK Austin Vsetín 2 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 9 | 3:3 | 73:72 | 4. | |
TJ Sokol F-M A | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 8 | 2:4 | 62:76 | 5. | |
VK Kr. Pole D | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 12 | 6:0 | 91:42 | 1. | |
VK Prostějov B | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 6 | 0:6 | 49:86 | 7. | |
TJ Červený Kostelec |
0:1 11:12 |
1:0 14:10 |
1:0 15:6 |
0:1 9:13 |
1:0 14:10 |
1:0 15:12 |
10 | 4:2 | 78:63 | 3. | |
VK Litvínov | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:01:0 | 0:1 | 7 | 1:5 | 56:94 | 6. |
NEDĚLE ORANŽOVÝ
SKUPINA 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | body | sety | míče | pořadí |
VK Prostějov | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 9 | 4:1 | 45:20 | 1. | ||
VK Litvínov C | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 8 | 3:2 | 36:19 | 2. | ||
ŠSK Beskydy A | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 8 | 3:2 | 35:32 | 4. | ||
TJ Č. Kostelec B |
0:1 8:9 |
0:1 6:11 |
0:1 10:11 |
1:0 9:5 |
1:0 14:0 |
7 | 2:3 | 47:36 | 5. |
||
SK Hlincovka B | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 8 | 3:2 | 42:28 | 3. | ||
VK Ostrava 3 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0 | 0:5 | 0:70 | 6. | ||
SKUPINA 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | body | sety | míče | pořadí |
Děčín 2 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 10 | 4:2 | 48:26 | 3. | |
ŠSK Ostrava C | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 11 | 5:1 | 43:30 | 2. | |
ČZU Praha A | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 11 | 5:1 | 75:32 | 1. | |
ŠSK Beskydy B | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 8 | 2:4 | 25:59 | 6. | |
TJ Č. Kostelec A |
0:1 2:8 |
0:1 7:11 |
0:1 4:11 |
1:0 11:3 |
0:1 5:14 |
1:0 10:2 |
8 | 2:4 | 39:49 | 5. | |
ŠSK Ostrava A | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 9 | 3:3 | 41:35 | 4. | |
ŠSK Beskydy E | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 6 | 0:6 | 20:60 | 7. |
MODRÝ
SKUPINA 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | body | sety | miče | pořadí |
TJ Červ. Kostelec |
1:0 12:9 |
1:0 15:10 |
0:1 12:15 |
1:0 12:11 |
0:1 11:13 |
1:0 13:12 |
10 | 4:2 | 75:70 | 3. | |
VK Prostějov A | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 6 | 1:5 | 44:78 | 7. | |
ŠSK Ostrava A | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 7 | 1:5 | 51:91 | 6. | |
VK Kr. Pole E1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 11 | 5:1 | 86:50 | 1. | |
15. ZŠ v Plzni A | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 10 | 4:2 | 92:51 | 2. | |
Baník Sokolov 1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 10 | 3:3 | 60:67 | 4. | |
Sp. Polička A | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 9 | 3:3 | 63:64 | 5. |
SKUPINA 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | body | sety | míče | pořadí |
TJ Lanškroun B | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 6 | 1:4 | 48:73 | 6. | ||
VK Austin Vsetín 1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 0:1 | 0:1 | 7 | 2:3 | 44:56 | 4. | ||
TJ Sokol F-M A | 0:1 | 0:1 | 1:0 | 1:0 | 0:1 | 7 | 2:3 | 49:66 | 5. | ||
TJ Baník Rtyně |
1:0 16:12 |
1:0 14:8 |
0:1 12:13 |
0:1 7:19 |
0:1 7:16 |
7 | 2:3 | 56:68 | 3. | ||
TJ Ostrava B | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 1:0 | 0:1 | 7 | 2:3 | 64:63 | 2. | ||
SK Klatovy 2 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 1:0 | 10 | 5:0 | 95:39 | 1. | ||