Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semi + finále Mlžky

9. 6. 2013

Protože děvčata TJ Červený Kostelec vyhrála svoji skupinu, postoupila do finále přímo a neúčastnila se bojů v semifinále. Toto štěstí mělo i družstvo z druhé skupiny TJ Baník Vamberk.

Ze semifinále postupují první dva, zbylá dvě družstva spadla do bojů o 5. - 9.  místo.

Semifinále 10. 2. 2013:

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Lokomotiva Trutnov 3 3 0 0 6:2 173:127 6
2. SK Jopeco Náchod 3 2 1 0 5:4 164:177 5
3. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou 3 1 2 0 3:5 140:154 4
4. TJ Slavia Hradec Králové 3 0 3 0 3:6 164:183 3

Do finálové skupiny si nikdo nenese žádné body a všichni začínají od "nuly".

 

 

Neděle 17. 3. v Náchodě

Do Náchoda jsme jeli ve složení:

Ivča, Julča K., Kačka R., Klára, Nikol U., Pavla B., Štěpa a Ondra

První zápas jsme odstáli a divili se, že se už hraje volejbal.

Naštěstí jsme se vzchopili a hra už vypadala podstatně lépe.

 

Č.Kostelec - Náchod   1:2 (-20,24,-13)  
Trutnov - Vamberk   2:0 (13,16)  
Č.Kostelec - Trutnov   2:1 (-12,23,11)  
Vamberk - Náchod   0:2 (-21,-8)  
Trutnov - Náchod   1:2 (5,-17,-14)  
Č.Kostelec - Vamberk   2:0 (20,20)

tabulka:

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. SK JOPECO Náchod 3 3 0 0 6:2 160:144 6
2. TJ Červený Kostelec 3 2 1 0 5:3 161:163 5
3. TJ Lokomotiva Trutnov 3 1 2 0 4:4 165:127 4
4. TJ Baník Vamberk 3 0 3 0 0:6 98:150 3

 

 

 2. kolo  Vamberk 7. dubna

Č.Kostelec - Náchod   2:1 (-17,12,10)  
Trutnov - Vamberk   0:2 (-15,-13)  
Č.Kostelec - Trutnov   0:2 (-21,-15)  
Vamberk - Náchod   0:2 (-22,-18)  
Trutnov - Náchod   2:0 (17,12)  
Č.Kostelec - Vamberk   0:2 (-15,-23)

Proti Náchodu jsme hráli pěkný volebal.

Ale do další zápasů jsme nastoupili asi s pocitem, že hrát nemusíme a ono se to vyhraje samo.

Trutnov nás uzalíval, protože skoro každou druhou hráli ulívkou přes.

My jsme nebyli schopni zareagovat jako celek.

Vamber proti nám hrál velice hezký volejbal, na který jsme se probudili až v druhém setu, ale pozdě.

Největší problém našeho družstva bal servis!

 

tabulka po dvou kolech:

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. SK JOPECO Náchod 6 4 2 0 9:6 286:291 10
2. TJ Lokomotiva Trutnov 6 3 3 0 8:6 293:242 9
3. TJ Červený Kostelec 6 3 3 0 7:8 292:310 9
4. TJ Baník Vamberk 6 2 4 0 4:8 238:266 8

 

fotečky:

 

 3. kolo     TRUTNOV         12. května

Č.Kostelec - Náchod   2:0 (21,16)  
Trutnov - Vamberk   1:2 (-22,11,-11)  
Č.Kostelec - Trutnov   1:2 (-16,23,-11)  
Vamberk - Náchod   1:2 (22,-18,-8)  
Trutnov - Náchod   1:2 (-17,23,-5)  
Č.Kostelec - Vamberk   1:2 (-22,23,-3)

 

 

4. kolo      Červený Kostelec         9. června

Č.Kostelec - Náchod   0:2 (-16,-5)  
Trutnov - Vamberk   2:0 (15,18)  
Č.Kostelec - Trutnov   0:2 (-15,-16)  
Vamberk - Náchod   0:2 (-16,-13)  
Trutnov - Náchod   1:2 (23,-13,-9)  
Č.Kostelec - Vamberk   0:2 (-23,-20)

 

Konečné pořadí

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. SK JOPECO Náchod 12 9 3 0 19:11 611:536 21
2. TJ Lokomotiva Trutnov 12 6 6 0 17:13 608:535 18
3. TJ Baník Vamberk 12 5 7 0 11:16 515:579 17
4. TJ Červený Kostelec 12 4 8 0 11:18 539:623 16

 

FINÁLOVÉ FOTO

dsc_0320.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnocení soutěže
 

Stanovený cíl: účast ve finálové skupině

Odehráno: 28 zápasů /v osmi kolech/
 

ZÁKLADNÍ SKUPINA

16 zápasů                      12 výher               4 prohry

1. místo v základní skupině


Postup do finále o 1. – 4. místo v kraji


FINÁLOVÁ SKUPINA

12 zápasů                     4 výhry                  8 proher

4. místo v kraji z 9 týmů


celkem   28 zápasů      16 výher                12 proher