ČP kvalifikace
Hradec Králové přivítal tento víkend naše juniorky.
Kvalifikace ČP se zúčastnilo 12 družstev, rozdělené do třech skupin.
K dosažení první osmičky stačilo vyhrát pět prvních zápasů.
V sobotu celkem s přehledem všechny čtyři zápasy se povedlo našim holkám vyhrát.
Bohužel došlo na bloku k ošklivému zranění Áni, kde bylo nutné lékařské ošetření.
Pan doktor ji malíček srovnal a vrátil do dřívější polohy a přidal ještě sádrovou dlahu.
Nedělní těžký zápas s Přerovem holky také dotáhly do vítězného konce, a tak se mohli už radovat z postupu mezi první osmičku. Zbávající dva zápasy byly už jen nutná formalita.
foto: (http://volejbal2013-14.rajce.idnes.cz/2013_21._-_22._9._2013_-_Kvalifikace_CP_-_HRADEC_KRALOVE)
ZÁKLADNÍ SKUPINY
Skupina A | 1 | 2 | 3 | 4 | body | sety | pořadí |
TJ Červený Kostelec |
2:0 50:40 |
2:0 50:28 |
2:0 50:14 |
9 |
6:0 150:82 |
1 | |
TJ Turnov | 0:2 | 2:1 | 2:0 | 5 |
4:3 152:119 |
2 | |
Junior Brno KKy | 0:2 | 1:2 | 2:0 | 4 |
3:4 120:139 |
3 | |
AJ Agro Kolín | 0:2 | 0:2 | 0:2 | 0 |
0:6 68:150 |
4 |
Skupina B Skupina C
1. Junior Brno JKY VO TJ Lanškroun
2. TJ Svitavy TJ Slavia HK
3. Moravská Třebová PVK Precheza Přerov
4. TJ Spartak Vrchlabí VK Litomyšl
NOVÉ SKUPINY
Skupina D | 1 | 2 | 3 | 4 | body | sety | pořadí |
TJ Červený Kostelec |
2:0 50:28 |
2:0 50:34 |
2:0 50:14 |
9 |
6:0 150:76 |
1 | |
TJ Svitavy | 0:2 | 0:2 | 2:1 | 2 |
2:5 120:160 |
3 | |
PVK Precheza Přerov | 0:2 | 2:0 | 2:0 | 6 |
3:4 138:119 |
2 | |
AJ Agro Kolín | 0:2 | 1:2 | 0:2 | 1 |
0:6 94:147 |
4 |
Skupina E Skupina F
1. Junior Brno JKY Moravská Třebová
2. TJ Slavia HK TJ Turnov
3. TJ Spartak Vrchlabí VO TJ Lanškroun
4. Junior Brno KKY VK Litomyšl
o SKUPINÁCH JE JIŽ ROZHODNUTO
HRA O UMÍSTĚNÍ
POSTUP DO PRVNÍ OSMIČKY
Skupina D | 1 | 2 | 3 | body | sety | pořadí | |
TJ Červený Kostelec |
0:2 25:50 |
2:0 50:44 |
3 |
2:2 75:94 |
2 | ||
Junior Brno JKY | 2:0 | 1:2 | 4 |
3:2 107:86 |
1 | ||
Moravská Třebová | 0:2 | 2:1 | 2 |
2:3 105:107 |
3 |
4. TJ Slavia HK
POSTUP DO DRUHÉ OSMIČKY
5. PVK Precheza Přerov
6. TJ Turnov
7. VO TJ Lanškroun
8. TJ Svitavy
POSTUP DO TŘETÍ OSMIČKY
9. TJ Spartak Vrchlabí
10. Junior Brno KKY
11. VK Litomyšl
12. AJ Agro Kolín