Jdi na obsah Jdi na menu
 


MINI FINÁLOVÁ ČÁST

4. 5. 2014

Finálová část

PRVNÍ KOLO

TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - boj o 6. - 10. místo

 

6. dubna  Nová Paka

TJ Harant Pecka A - TJ Slavia Hradec Králové dí B   1:2 (-23,17,-14)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Slavia Hradec Králové ch A   2:0 (19,16)  
TJ Slavia Hradec Králové ch A - TJ Slavia Hradec Králové ch C   2:0 (21,12)  
TJ Slavia Hradec Králové dí B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   1:2 (-20,19,-8)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Harant Pecka A   2:0 (15,18)  
TJ Slavia Hradec Králové ch C - TJ Slavia Hradec Králové dí B   0:2 (-12,-14)  
TJ Slavia Hradec Králové dí B - TJ Slavia Hradec Králové ch A   0:2 (-21,-19)  
TJ Harant Pecka A - TJ Slavia Hradec Králové ch C   2:0 (22,24)  
TJ Slavia Hradec Králové ch C - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   1:2 (-13,20,-9)  
TJ Slavia Hradec Králové ch A - TJ Harant Pecka A   2:0 (20,17)  

 

5. dubna Náchod

TJ Červený Kostelec - boj o 16.- 21. místo

SPORT KLUB Náchod B - SK Týniště nad Orlicí   2:X  
TJ Červený Kostelec - SPORT KLUB Náchod D   0:2 (-17,-23)  
SPORT KLUB Náchod C - VK Auto Škoda Kvasiny B   2:1 (16,-23,6)  
SPORT KLUB Náchod D - SPORT KLUB Náchod B   0:2 (-13,-7)  
VK Auto Škoda Kvasiny B - TJ Červený Kostelec   2:0 (9,9)  
SPORT KLUB Náchod C - SK Týniště nad Orlicí   2:X  
SPORT KLUB Náchod B - VK Auto Škoda Kvasiny B   1:2 (-17,25,-11)  
SPORT KLUB Náchod D - SK Týniště nad Orlicí   2:X  
TJ Červený Kostelec - SPORT KLUB Náchod C   0:2 (-15,-15)  
VK Auto Škoda Kvasiny B - SPORT KLUB Náchod D   2:0 (12,14)  
SK Týniště nad Orlicí - TJ Červený Kostelec   X:2  
SPORT KLUB Náchod C - SPORT KLUB Náchod B   1:2 (24,-14,-10)  
SK Týniště nad Orlicí - VK Auto Škoda Kvasiny B   X:2  
SPORT KLUB Náchod D - SPORT KLUB Náchod C   0:2 (-19,-15)  
SPORT KLUB Náchod B - TJ Červený Kostelec   2:0 (20,12)

 

 

DRUHÉ KOLO

13. dubna Rtyně

TJ Harant Pecka A - TJ Slavia Hradec Králové dí B   2:0 (19,24)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Slavia Hradec Králové ch A   2:0 (13,23)  
TJ Slavia Hradec Králové ch A - TJ Slavia Hradec Králové ch C   2:0 (12,7)  
TJ Slavia Hradec Králové dí B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   0:2 (-20,-19)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Harant Pecka A   1:2 (-15,23,-11)  
TJ Slavia Hradec Králové ch C - TJ Slavia Hradec Králové dí B   0:2 (-16,-10)  
TJ Slavia Hradec Králové dí B - TJ Slavia Hradec Králové ch A   1:2 (-19,22,-15)  
TJ Harant Pecka A - TJ Slavia Hradec Králové ch C   2:0 (11,23)  
TJ Slavia Hradec Králové ch C - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   1:2 (-23,16,-10)  
TJ Slavia Hradec Králové ch A - TJ Harant Pecka A   2:1 (-27,24,9)  

 

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 8 7 1 0 15:5 426:364 19
2. TJ Slavia Hradec Králové ch A 8 6 2 0 12:6 403:350 16
3. TJ Harant Pecka A 8 4 4 0 10:9 409:400 13
4. TJ Slavia Hradec Králové dí B 8 3 5 0 8:11 392:388 10
5. TJ Slavia Hradec Králové ch C 8 0 8 0 2:16 289:417 2

 

13. dubna   Kvasiny

SPORT KLUB Náchod B

- SK Týniště nad Orlicí   2:0 (15,8)
TJ Červený Kostelec - SPORT KLUB Náchod D   X:2
SPORT KLUB Náchod C - VK Auto Škoda Kvasiny B   0:2 (-21,-24)
SPORT KLUB Náchod D - SPORT KLUB Náchod B   0:2 (-15,-7)
VK Auto Škoda Kvasiny B - TJ Červený Kostelec   2:X
SPORT KLUB Náchod C - SK Týniště nad Orlicí   2:0 (10,13)
SPORT KLUB Náchod B - VK Auto Škoda Kvasiny B   2:0 (14,14)
SPORT KLUB Náchod D - SK Týniště nad Orlicí   2:0 (11,13)
TJ Červený Kostelec - SPORT KLUB Náchod C   X:2
VK Auto Škoda Kvasiny B - SPORT KLUB Náchod D   2:0 (9,14)
SK Týniště nad Orlicí - TJ Červený Kostelec   2:X
SPORT KLUB Náchod C - SPORT KLUB Náchod B   0:2 (-24,-19)
SK Týniště nad Orlicí - VK Auto Škoda Kvasiny B   0:2 (-23,-18)
SPORT KLUB Náchod D - SPORT KLUB Náchod C   0:2 (-15,-30)
SPORT KLUB Náchod B - TJ Červený Kostelec   2:X

 

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. SPORT KLUB Náchod B 10 9 1 0 19:3 520:283 27
2. VK Auto Škoda Kvasiny B 10 8 2 0 17:5 491:321 24
3. SPORT KLUB Náchod C 10 7 3 0 15:7 508:345 21
4. SPORT KLUB Náchod D 10 4 6 0 8:12 370:371 12
5. TJ Červený Kostelec 10 1 4 5 2:18 170:450 -2
6. SK Týniště nad Orlicí 10 1 4 5 2:18 161:450 -2