Jdi na obsah Jdi na menu
 


MINI 2014

7. 10. 2014

1. kolo v Náchodě


hráčky: Kačka K., Sára, Anička

auto Vodehnalovi

  Zbečník Rtyně Náchod A Náchod B Náchod C   Skóre Body Pořadí turnaj  
 
1. Zbečník       1 : 2 2 : 1 0 : 2 1 : 2       4 : 7 5 4  
      60 : 47 63 : 61 28 : 50 42 : 64       193 : 222
2. Rtyně 2 : 1       2 : 0 0 : 2 1 : 2       5 : 5 6 3  
47 : 60       50 : 26 38 : 50 56 : 58       191 : 194
3. Náchod A 1 : 2 0 : 2       0 : 2 1 : 2       2 : 8 4 5  
61 : 63 26 : 50       34 : 50 56 : 60       177 : 223
4. Náchod B 2 : 0 2 : 0 2 : 0       2 : 0       8 : 0 8 1  
50 : 28 50 : 38 50 : 34       50 : 27       200 : 127
5. Náchod C 2 : 1 2 : 1 2 : 1 0 : 2             6 : 5 7 2  
64 : 42 58 : 56 60 : 56 27 : 50             209 : 204

 

2. kolo Zbečník

auto Vejrkovi

hráčky: Verča M., Kačka K., Sára, Anička

TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SPORT KLUB Náchod C   2:0 (17,12)  
SPORT KLUB Náchod A - SPORT KLUB Náchod B   0:2 (-14,-11)  
SPORT KLUB Náchod C - SPORT KLUB Náchod A   2:0 (17,17)  
TJ Sokol Zbečník - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   0:2 (-20,-16)  
SPORT KLUB Náchod A - TJ Sokol Zbečník   0:2 (-14,-22)  
SPORT KLUB Náchod B - SPORT KLUB Náchod C   2:0 (17,13)  
TJ Sokol Zbečník - SPORT KLUB Náchod B   0:2 (-17,-21)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SPORT KLUB Náchod A   2:0 (21,14)  
SPORT KLUB Náchod B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   2:1 (-13,20,12)  
SPORT KLUB Náchod C - TJ Sokol Zbečník   0:2 (-17,-9)

 

Pořadí po dvou kolech:

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. SPORT KLUB Náchod B 8 7 1 0 0   16:1 403:277 23
2. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 8 4 1 2 1   12:7 403:342 16
3. TJ Sokol Zbečník 8 2 1 2 3   8:11 362:388 10
4. SPORT KLUB Náchod C 8 1 3 0 4   8:11 344:388 9
5. SPORT KLUB Náchod A 8 0 0 2 6   2:16 306:423 2

 

3. kolo

9. 11.   Rtyně

SPORT KLUB Náchod C - TJ Sokol Zbečník   0:2 (-15,-16)  
SPORT KLUB Náchod B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   2:1 (-18,18,15)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SPORT KLUB Náchod A   2:0 (19,18)  
TJ Sokol Zbečník - SPORT KLUB Náchod B   1:2 (23,-25,-7)  
SPORT KLUB Náchod B - SPORT KLUB Náchod C   2:0 (14,21)  
SPORT KLUB Náchod A - TJ Sokol Zbečník   0:2 (-12,-9)  
TJ Sokol Zbečník - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   2:1 (-21,23,8)  
SPORT KLUB Náchod C - SPORT KLUB Náchod A   2:0 (16,8)  
SPORT KLUB Náchod A - SPORT KLUB Náchod B   0:2 (-9,-7)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - SPORT KLUB Náchod C   2:0 (11,14)  

 

Pořadí základní části

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. SPORT KLUB Náchod B 12 9 3 0 0   24:3 628:443 33
2. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 12 6 1 4 1   18:11 617:525 24
3. TJ Sokol Zbečník 12 4 2 3 3   15:14 580:561 19
4. SPORT KLUB Náchod C 12 2 3 0 7   10:17 485:562 12
5. SPORT KLUB Náchod A 12 0 0 2 10   2:24 404:623 2

 

 

Semifinále

30.11.   Nechanice

TJ Slavia Hradec Králové A dí - VKM Nová Paka A   2:0 (10,9)  
TJ Sokol Nechanice A - VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B   2:0 (14,16)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - Slavia Hradec Králové A ch   2:0 (12,14)  
VKM Nová Paka A - Slavia Hradec Králové A ch   1:2 (-21,17,-10)  
VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   1:2 (-21,24,-13)  
TJ Slavia Hradec Králové A dí - TJ Sokol Nechanice A   1:2 (-20,24,-10)  
TJ Sokol Nechanice A - VKM Nová Paka A   2:0 (8,11)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Slavia Hradec Králové A dí   0:2 (-18,-7)  
Slavia Hradec Králové A ch - VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B   0:2 (-25,-21)  
VKM Nová Paka A - VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B   0:2 (-14,-19)  
TJ Slavia Hradec Králové A dí - Slavia Hradec Králové A ch   2:0 (12,13)  
TJ Sokol Nechanice A - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   2:0 (18,19)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - VKM Nová Paka A   2:0 (23,11)  
Slavia Hradec Králové A ch - TJ Sokol Nechanice A   0:2 (-17,-13)  
VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B - TJ Slavia Hradec Králové A dí   0:2 (-17,-9)  

 

13. 12.    Rtyně

Sára, Kačka a Klárka (Anička je nemocná)

TJ Slavia Hradec Králové A dí - VKM Nová Paka A   2:0 (13,18)  
TJ Sokol Nechanice A - VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B   2:0 (17,14)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - Slavia Hradec Králové A ch   2:0 (24,20)  
VKM Nová Paka A - Slavia Hradec Králové A ch   2:0 (25,20)  
VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   2:0 (23,21)  
TJ Slavia Hradec Králové A dí - TJ Sokol Nechanice A   2:0 (13,22)  
TJ Sokol Nechanice A - VKM Nová Paka A   2:0 (6,9)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - TJ Slavia Hradec Králové A dí   0:2 (-14,-8)  
Slavia Hradec Králové A ch - VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B   1:2 (-26,19,-9)  
VKM Nová Paka A - VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B   0:2 (-18,-22)  
TJ Slavia Hradec Králové A dí - Slavia Hradec Králové A ch   2:0 (21,16)  
TJ Sokol Nechanice A - TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší   2:0 (20,18)  
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší - VKM Nová Paka A   2:1 (-11,14,7)  
Slavia Hradec Králové A ch - TJ Sokol Nechanice A   0:2 (-14,-14)  
VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B - TJ Slavia Hradec Králové A dí   0:2 (-9,-18)  

 

Průběžné pořadí po dvou kolech

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. TJ Slavia Hradec Králové A dí 10 9 0 1 0   19:2 506:311 28
2. TJ Sokol Nechanice A 10 8 1 0 1   18:3 499:334 26
3. VKM Réma Rychnov nad Kněžnou B 10 4 1 1 4   11:11 438:487 15
4. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 10 3 2 0 5   10:12 432:460 13
5. VKM Nová Paka A 10 1 0 2 7   4:18 345:503 5
6. Slavia Hradec Králové A ch 10 0 1 1 8   3:19 398:523 3